Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zimowita

Przed pięciesiątką i chetne do gubienia kilogramów

Polecane posty

Poniewaz widzialam sie dzis z matka zalozycielka tego watku to postanowilam sprawdzic czy jeszcze tu bywacie :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam wszystkim dietetyka online: www.joladietetyk.pl Skorzystałam z indywidualnie ułożonego poradnika żywieniowego i jestem póki co zadowolona, ubyło mi 3 kg w miesiąc mimo że zdażały mi się małe grzeszki ;) Poza tym ludzkie ceny, bardzo ciepłe podejście tej Pani Dietetyk i ogromna wiedza, zawsze mogę liczyć na odpowiedź na każde pytanie dotyczące żywienia. Nie jest to żadna reklama jak wielu tutaj takich, ale szczerze naprawdę polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:) Mam dla Was propozycję :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anita 70
Witajcie Mam do zgubienia jakies 20 kilogramow.Chetnie sie do was przylacze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mama miała ten sam problem i męczyła się różnymi dietami,które słabo działały,na szczęście znaleźliśmy świetny suplement diety IQacai ! I w kilka tygodni moja mama straciła 7 kg i nie musiała się męczyć dietami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenie68
Wiosna się zbliża , może znowu zbierzemy siły i ruszymy do boju ? Pozdrawiam Was serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daniel45
Moja Mama stosowała suplement diety IQacai i jeździła na rowerku,bardzo sobie chwali ten produkt i mówiła,że straciła 6 kg w parę tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość156
Moja Mama schudła dzięki suplementowi diety IQacai i diecie i to w dosyć szybkim czasie,polecam Wam ten produkt,efekty naprawdę są widoczne już po kilku tygodniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenie-zagladasz tu? Juz chyba tylko.reklamy tu pisują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarolaNola
Cześć. Bardzo ciekawy wątek stworzyłyście. Chciałabym dołączyć, ale chyba się spóźniłam i wątek wygasa. Mam prawie 50 lat i niestety trochę za dużo kg, tak o 15. Czytałam o waszych wzlotach i upadkach. Macie może jakieś doświadczenie z konkretnymi dietetykami, bo czuję że powinnam iść? Jestem z Warszawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnielkaKoz
Cześć, bardzo fajny wątek stworzyłyscie, milo sie czyta. Dobrze wiedzieć że inni też miewają wzloty i upadki. Nie wiem czy nie jest za późno żeby dołączyć, bo chyba rzadko tu już zaglądacie. Ja mam 51 lat i o kilka kg za dużo, może o 15. Do tej pory mi to nie przeszkadzało, ale zaczęło gdy pojawił się wnuk i zobaczyłam że mam problemy z zabawą z nim. Po wielu analizach postanowilam iść do dietetyka. I mam do was pytanie - czy możecie kogoś polecić w Warszawie? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esawka70
Zagląda któraś? Czy schudłyście jeszcze choć trochę? Ja nawet nie odchudzając się ale zdrowiej odżywiając zgubiłam kilka kilogramów. Ważę 74-75 kg. Zawsze to coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po wielu miesiącach zmagać z moją dość niefrasobliwą wagą...co tu dużo mówić 81 kg przy wzroscie 168 to o wiele za duzo cierpienia przy staniu przy lustrze... w koncu wzięłam się za siebie i to porządnie! Postanowiłam raz i porządnie zrzucić te **** kilogramy. Zaczęło się od głupich jak teraz prztrze tabletek na odchidzanie które mi zaszkodzilły... jednak w koncu za mojej drodze znalazłam http://dietoholicy.pl którzy krok po kroku pokazali mi ze i dla mnie jest szansa na szczupłą sylwetkę! Pierwsza rada była nie mało szokująca co ich nastepne ale uwierzcie mi działają jak trzeba! CIepła woda zniegazowana z cytryną o poranku... pierwsze kilogramy lecą w dół, a skutkiem ubocznym jest gładsza cera...rewelacja...na prawdę ze świecą szukać takich stron jak http://dietoholicy.pl... sama wiedza która została sprawdzona w praktyce przezemnie idziała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×