Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aortta

Czy mogę być w ciąży?

Polecane posty

Ostatni okres miałam 21 sierpnia, skończył się 25, a 26 uprawiałam seks. Stosunek odbył się w prezerwatywie i nie doszło do wytrysku. Partner doszedł ręką. Prezerwatywa raczej nie pękła, ale nie sprawdziłam jej dokładnie.. we wrześniu powinnam dostać okres, a się nie pojawił. 2 dni temu postanowiłam kupić test ciążowy i wynik wyszedł negatywny. Czy w tym przypadku jest możliwa ciąża? pomimo negatywnego wyniku? może powinnam zrobić test Beta-hCG? miała któraś z was taki? aby być pewną 100% i jaki jest koszt tego testu? dodam jeszcze, że miesiączkuje nieregularnie i od 2 tygodni rozpoczęłam pracę jako kelnerka to moja pierwsza praca i czasami się stresuje w pracy, codziennie wracam wykończona, bo to dość spora restauracja. Być może ma to jakiś wpływ. Co o tym sądzicie? proszę o opinię i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdy nie ma nagłej potrzeby nie chodzimy do ginekologa często przy badaniu dochodzi do poważnych zakażeń. Ja zawsze przy każdym badaniu cipki mam partnera mam do tej obecność prawo. Czasami nawet u ginekologa przy badaniu dochodzi do takich sytuacji gdy jesteś sama. .. Badanie u ginekologa: Lekarz rozpiął rozporek - poranny.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Test beta hcg pokazuje ciążę już 10 dni po zapłodnieniu. 5 dzień cyklu NA PEWNO NIE JEST dniem płodnym, nie przesadzaj, chyba że cykle trwają u Ciebie krócej niz 20 dni? Zakładam jednak że około miesiąca. Wiec dni płodne zaczynają się około 14 dnia cyklu. Wniosek? Nie jesteś w ciąży. 2 spóźnione okresy w ciągu roku, tudzież ich całkowity brak to nic złego. Może po prostu w tym cyklu wcale nie jajeczkowałaś, stąd brak miesiączki. Stres, klimat, wszystko ma na to wpływ. Nie przesadzajmy kobiety, i uczmy się o naszym ciele. Wtedy ominie nas panika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.42 Ale trzeba być tępą by zalecać chodzenie do ginekologa. Może po nocnym zapłodnieniu każesz biegać do ginekologa? Chyba że jesteś ginekologiem i szukasz na siłę pacjentek lub robisz przysługę kolegom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×