Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Daishinkan

Czy ktoś się podejmie pisania maili wieczorem przy herbacie?

Polecane posty

Najpierw przyznam się szczerze (mam nadzieję, że nie zostanę zlinczowany i zjedzony) - jestem facetem, ale zdarza mi się odwiedzić tutejsze forum w poszukiwaniu przepisów, albo porad kulinarnych (taki mały sekret) i wiem, że mogę tutaj znaleźć tego czego szukam. Mianowicie poszukuję kogoś z kim mogę wymienić kilka, kilkadziesiąt lub więcej bliżej niesprecyzowanych maili. Ważne jest to że oczekuję dłuższych wypowiedzi, miłej wymiany poglądów, historii, czy nawet wspólnego pożartowania. Ot tak, żeby przed snem móc przysiąść, przeczytać miłą wiadomość, na którą ktoś rzeczywiście poświęcił chwilę czasu, tak aby zatrzymać się, odpisać, wyłączyć laptopa i pójść spać. Nie chodzi o to, aby siedzieć i zmarnować cały dzień na pisanie literek, a od czasu do czasu w wolnej chwili wymienić się kilkoma słowami. :) W pewnym stopniu jest to też dla mnie inspiracja, ponieważ piszę moje własne wypociny i jednocześnie odskocznia od swojego, samolubnego toku myślenia. Jeżeli ktoś jest zainteresowany (przypominam, to nic nie kosztuje, jak nie wyjdzie to po prostu odpuszczamy), odezwij się chociażby pustą wiadomością: vwaytofly@gmail.com Jestem w wieku 21 lat i najlepiej dogaduję się z rówieśnikami, ale wiek nie gra tutaj pierwszych skrzypiec. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inacescesible89
a gdzie są rozmiary? ja bym Ci napisał soczyste wiadomości, ale chcę wiedzieć, czy jesteś wysoki, musi mnie coś do pisania motywować, masz długie palce? różowe usta? Jaki kolor oczu, jesteś szczupły? Muskularny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego zależy mi na mailach, zmysł wzroku zaspokajam w wiadomościach prywatnych, aczkolwiek nie uważam to za niezbędnik wymiany wiadomości, ot miły dodatek. Owe "soczyste" wiadomości mnie zbytnio nie interesują. To ma być miła pogawędka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uprzedzając, zależy mi na sympatycznej wymianie maili, bo z tego co zauważyłem niektóre osoby dopatrują się zbyt wiele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twój post mnie zaciekawił bo mam podobnie neutralne upodobania. Nie szukam skoku w bok. Jeżeli nadal jesteś zainteresowany to się odezwię. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli można przy porannej kawie to i ja się piszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wreszcie cos innego na tym forum :-) Ty lubisz gotowac ja lubie jesc hmmm :-) fajnie, ze sa jeszcze tutaj normalni ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, lubić lubię, ale czy dobrze gotuję... Czasami dwa palniki potrafią mnie przerosnąć. Mimo wszystko staram się :P A, no i na temat aborcji też już się nie wypowiadam za bardzo, więc w tej kwestii proszę nie pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No, no, gotujący facet na forum dla kobiet. Ciekawe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nawet się zainteresuję. Jestem tutaj stosunkowo nowa i nie dopatrzyłam się jeszcze takich rzeczy. Dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×