Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak zagadac do faceta na portalu randkowym?

Polecane posty

Gość gość

Jestem na portalu kilka tyg. Nie mam zbyt duzego doswiadczenia w relacjach internetowych. Przegladalam profile i jakos mnie żaden facet nir zainteresowal az do wczoraj. Na zdjeciu podoba mi sie bardzo i jego opis pasuje do mnie. Chcialabym jakos zagadac ale nie wien jak zeby nie pomyslal ze sie narzucam lub zeby nie uznal ze nie jestem warta uwagi. Nie napisze przeciez jak faceci "hej co tam?". Jak zagadac? Moze faceci sie wypowiedzcie jak was zainteresowac na profilu? Oczywiscie oprocz zdjeciem bo to wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ogole faceci niech sie wypowiedza czy na takivh portalach kobiety same do was zagaduja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalnie ..ile ty masz lat że pytasz jak zagadać nie dziwne że szukasz na portalu i nawet tam nie wiesz co napisać,kobieto odwagi bo widzę że strasznie zakompleksiona jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem zakompleksiona i szczerze latwiej by mi bylo zagadac na zywo niz przez internet :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisz coś w stylu "hej, fajne ciacho z ciebie, chętnie bym cię przeleciała o ile miałbyś na to ochotę"... powinno zadziałać, w końcu po to jest się na takich portalach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To o przeleceniu go powinno zadziałać ha ha haa dodatkowo napisz jaka jesteś napalona że aż zdrowy rozsądek i myślenie ci się wyłączyło a efekt murowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehehe wiedziałam ze beda takie komentarze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×