Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pytanie do facetów Jak zachowuje cie się gdy kobieta wam się podoba?

Polecane posty

Gość gość

Czy podrywacie? Czekacie na zielone światło? Czy może jesteście spieci? Unikacie wzroku? Słyszałam, że faceci są bardziej rozluźnienie w towarzystwie kobiety, która nie podoba im się a w towarzystwie tej która się podoba jest inaczej. Jak wy reagujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Steward94
Hej gdy miałem z tym do czynienia to ona ( dziś moja dziewczyna) siedziała obok mnie zawsze po mojej prawej stronie bo ja tak chciałem (zawsze to co z lewej jest durne dlatego ona siedziała po mojej prawicy) bałem się trochę i byłem podniecony bo wiedziałem że to ona mi się podoba, widziałem jednak ze ja jej też się podobam. Skoro tak, to jeśli jej zależy to za byle co mnie nie uzna za spalonego. Dobrze się bawiłem i żartowałem z niej i z siebie samego. Mój lekki stres raczej mnie motywował a ja robiłem z siebie Pana z klasą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Steward94
A i wzroku nie unikam. Zaglądam w oczy bo tam jest zwierciadło duszy. Lubię patrzeć w oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdzam najpierw, czy ona też jest zainteresowana. Jeżeli uśmiecha się do mnie, szuka mojego towarzystwa, poprawia włosy, niby przypadkiem mnie dotyka, to wiem, że można działać. Jak nie ma wyraźnych sygnałów z jej strony, to odpuszczam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie się robią wyłupiaste oczy, ślinię się i klaszczę jak uchatka na pokazie w fokarium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu, a dlaczego nie działasz jeśli nie wysyła sygnałów? Przecież ona może nie chce robić z siebie idiotki, bo też nie wie czy ci się podoba....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czekam na ruch kobiety bo nie chce wyjsc na desperata. To kobieta powinna zrobic pierwszy krok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Gościu, a dlaczego nie działasz jeśli nie wysyła sygnałów? Przecież ona może nie chce robić z siebie idiotki, bo też nie wie czy ci się podoba.... " Sam nie chce robić z siebie idioty, bo nie wiem czy jej się podobam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiecej takich jak on i ludzie wyginą jak mamuty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczy ze kobiety beda zagadywac do mezczyzn w koncu gadanie to ich specjalnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jasne. nie dość ze kobiety są wykorzystywane od zawsze to jeszcze beda podrywac ... śmieje się jak glupia i nie mogę przestac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli uśmiecha się do mnie, szuka mojego towarzystwa x x hue hue ja tak do kazdego kolegi robie zeby milo spedzic czas a wy myslicie ze to podryw? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś hue hue ja tak do kazdego kolegi robie zeby milo spedzic czas a wy myslicie ze to podryw? A nie?! Moje marzenia legły w gruzach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś jasne. nie dość ze kobiety są wykorzystywane od zawsze A kiedy ja cie wykorzystałem bo nie pamiętam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu, a dlaczego nie działasz jeśli nie wysyła sygnałów? Przecież ona może nie chce robić z siebie idiotki, bo też nie wie czy ci się podoba.... x No tak, laska nie chce z siebie robić niby idiotki, ale facet to już oczywiście powinien. Nie ma to jak kobieca "logika" i tradycyjna hipokryzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie z kolei śmieszy jak laska śmieje się jak do sera i rzuca włosami bo faceta zobaczyła. Dlatego ja zawsze od tego stronilam i czekałam na ruch faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze na gotowe, co nie lala? (to do tej powyżej). To sobie czekaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak. Zawsze na gotowe. Juz to lepsze niż mierzenie się do faceta jak słodka idiotka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja czekam na pierwszy wyraźny krok kobiety i zawsze dobrze na tym wychodziłem. Nie chcę być jak ci niscy i brzydcy faceci co latają za księżniczkami jak pieski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak. Zawsze na gotowe. Juz to lepsze niż mierzenie się do faceta jak słodka idiotka. x Ależ ty jesteś właśnie idiotką. Tyle, że nawet nie słodką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×