Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy to jest normalne, że mąż tak się zachowuje?

Polecane posty

Gość gość

Wczoraj wrócił do domu z zakupami. Powiedział, że będzie smażył rybę na kolację. I usmażył dla siebie i dla mnie. Kiedyś była taka sytuacja, że zaprosił kolegę z żoną na wieczór. Wrócił wcześniej z pracy, upiekł schab, przygotował przekąski. Ja w tym czasie zrobiłam makijaż i pomalowałam paznokcie. Czy to jest normalne, że facet tak się zachowuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie w domu to jaknajbardziej normalne. Mój facet w kuchni czuje sie swietnie, ja nie bardzo- wiec on gotuje, a ja w tym czasie ogarniam mieszkanie i nie wazne czy mamy gosci czy cokolwiek.. On poprostu to lubi, uwielbia patrzec jak jem i mi smakuje to co dla mnie zrobil ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kłamiesz! Wszyscy wiedzą, że mężowie kafeterianek nie potrafią i nie chcą gotować, a co dopiero z własnej woli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co w tym nienormalnego? Facet lubi gotować i to robi. Jeden lubi majsterkować, inny gotować. Mój facet ma akurat dwie lewe ręce do kuchni i nawet wodę potrafi przypalić, ale za to elektronika i komputery nie mają przed nim tajemnic. Taki typ. A mąż jednej koleżanki z elektroniką jest na bakier, ale obiad ugotuje bez problemu. Obie te sytuacje są normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak nie może być i już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym się rozwiodła. Napisz jeszcze, że wrócił z kwiatami bez okazji. Na pewno ma kochankę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×