Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Dziewczyny jakie macie buty na jesień

Polecane posty

Gość gość

???? Szukam inspiracji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ma 6 par botkow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Glany, są niezawodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lubicie nosic pończochy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kalosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcę do latania workery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARIK344
Jeśli chodzi o buty to na pewno do ulubionych stron lub sklepów z mojej listy mogę podać sklep Deichmanna http://www.deichmann.com/PL/pl/shop/welcome.html mają rewelacyjną ofertę jeśli chodzi o obuwie męskie czy też dla babeczek. Często kupuje nie zależnie od tego czy na zimę czy na lato.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio zamawiałam zamszowe kozaki za kolano w kolorze karmelowym ze sklepu www.eurobuty.com.pl i jestem bardzo zadowolona. Świetnie wyglądają z ubraniami w stylu boho i nie tylko. Ostatnio ubierałam je do jeansów i prezentowały się świetnie. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Botki na obcasie i glany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na boso chpdze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klasycznie - botki i kozaki. Kupiłam już dwie pary z najnowszej kolekcji firmy Kulig. Moim zdaniem to rewelacyjne obuwie: wygodne, z solidnego materiału a przede wszystkim ładne! Moja garderoba jest pełna obuwia, którego od dawna nie noszę, ze względu na otarcia albo przestarzały design, a te u mnie sprawdzają się idealnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula333
Ja osobiście raczej wolę nosić klasyczne obuwie streetwearowe że tak powiem. Obecnie przymierzam się do zakupu wysokich butów marki Lacoste, które znajdują się tutaj https://sklep.sizeer.com/lacoste-straightset-insulatec-318-2-damskie-trampki-szary-736caw00457f8 . Co dziewczyny myślicie o takim modelu ? podoba się? Wydaje mi się, że do jeansów model ten będzie pasować idealnie ze względu na delikatną barwę szaro-różową, która jest w tym sezonie bardzo modna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bwbw
Mam dwie pary sztybletów, w których zamiennie chodzę o tej porze, jak teraz. Dziś na przykład miałam na sobie sztyblety zamszowe - do spodni rurek. Duży wybór sztybletów zarówno zamszowych, jak i skórzanych ma sklep z butami damskimi Kup Buty. W tym sezonie modne są sztyblety inspirowane Dzikim Zachodem, a także te z efektem połysku. To wygodny rodzaj butów, wprost idealnych do chodzenia jesienią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 dni temu kupiłam czarne sztyblety za 119 w Daichmanie,takie skóro podobne,chodziłam w nich dużo żeby wytrzymać dzisiaj na cmentarzu.Są świetne mega wygodne nic się z nimi nie dzieje jestem zadowolona z zakupu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale te nie są zupelnie wysokie. Są to niskie buty 😉 Podobają mi się, ale wiem,ze do mojej figury raczej nie mogłabym sobie ich kupić. Kowbojki takie skracają optycznie nogi a jestem osoba niską i nogi mam grube i krótkie, tak wiec wolę wybierać dłuższe buty Do kolana albo kończące się nad kolanem.

Poza tym jesienią wydaje mi się, ze praktyczniejsze są botki:

http://kobbieciarnia.pl/modne-botki-damskie-na-jesien/

Jak jest opisane tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×