Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

co myślici o biurze 24htlumaczenia.pl

Polecane posty

Gość gość

Cześć, co myślicie o tym biurze? Moglby ktoś ocenic? podaje linka www.24htlumaczenia.pl bardzo zalezy mi na opinii bo dostalem zadanie od szefa zeby dobre biuro znalezc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miś Coralgol
Nie polecam!!!!!!!!!!!! Trzymaj się z dala od tej baby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również nie polecam i popieram zdanie przedmówcy - jedno z najgorszych biur tłumaczeń z jakimi miałem okazję współpracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyzyskują studentów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viking11111
Bardzo dobre biuro Tłumaczeń. Tłumaczenia przygotowane zawsze na czas. Współpracowałem odnośnie tłumaczeń technicznych. Nie było problemu. Szwedzki zespół bez problemu ogarniał wszelkie instrukcje tłumaczone przez to biuro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość by anan
Zdarzają się opóźnienia. To fakt. Ale cena jest bardzo przystępna jakość naprawdę niezła. Warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tlumacz dsdad
Mają bardzo przystępne ceny konkurencja już sie za nich bierze z zazdrości probuje zniszczyć opinie standard

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slawekq1w2w
ja korzystałem z tłumaczenia ustnego i z pisemnych, dzieki temu zalatwilem wazne sprawy w norwegii, firma tez pomogla mi w korespondencji prawnej z norweskim kontrahentem, wszystko szybko no i tanio, tlumaczenia krotkich maili po 10 min mialem na skrzynce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdziłam, ceny są bardzo przystępne. Co do jakości też nie mam zastrzeżeń. Myślę że te negatywne komentarze to sprawka konkurencji. Mają próbne teksty na swojej stronie internetowej wiec mozna sobie sprawdzic czy odpowiada przed zlecaniem tlumaczenia. U mnie bylo i tlumaczenie pisemne i rozmowa telefoniczna za zagranica wsztsrko bez zastrzezen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie znam , ja chodziłam do biura www.100at.pl w Warszawie. Biuro zawsze na czas realizowało zlecenia i nie było z nimi żadnego problemu a korzystam z ich usług już 5 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie kojarzę tego biura, mogę Ci polecić za to bestext.pl, profesjonalne podejście do klienta. Tłumaczą bardzo techniczne teksty, ja np tłumaczyłem instrukcję do pojazdu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×