Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy 50 zł to dużo za przewijak?

Polecane posty

Gość gość

Chce Was zapytać czy to dużo bo chce sprzedać przewijak w stanie idealnym używany przez niecałe dwa miesiące. Zapłaciłam za niego prawie 100 zł. Nieudany zakup. Dopóki synek był mały było wszystko ok ale teraz gdy ma 4 miesiące strasznie w niego kopie albo zakłada na niego nóżki i stwierdziłam że już nie ma sensu go używać. Odezwała się do mnie kobieta i powiedziała że może dac za niego 20 zł. Czy naprawde cena jest wysoka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jest. Niektórzy to by wszysto za darmo chcieli. Skoro przewijak jest w idealnym stanie to możesz się targować do zniżki 45zł. Wtedy kupiec pomyśli że "zbił z ceny" a sprzedawca dostanie trochę zwrotu. Wilk syty i owca cała. Zawsze, kiedy masz zamiar coś sprzedać, podaważ wyższą cenę będąc przygotowaną na to że dostaniesz niższą ale...nie za darmo. Jakby nie było, przewijak jest rzeczą używaną a to zmienia fakt że nie całkowicie nowiutki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja za nowy dałam 35 zeta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie- tak. Mniej dawałam za nowy w sklepie, podejrzewam że twój może być lepszej jakości, mojemu po kilku miesiącach chwiały się te nóżki blokujące i szwy lada chwila by puściły w jednym miejscu, ale jednak- kobiety które widzą nowy w sklepie za 30-40 zł, nie dadzą 50 zł za używany. Tego jak długo był używany w żaden sposób nie udowodnisz, równie dobrze mogłaś go używać kilkanaście razy dziennie przez pół roku, jak dwa razy po narodzinach. Zresztą... to dla mnie już taki osobisty sprzęt, jak wanienka, nocnik, laktator, stanik do karmienia. Takie rzeczy (może oprócz laktatora) jeśli ktoś już decyduje się kupić używane, to raczej osoba uboższa, która oszczędza na wszystkim. A 50 zł za przewijak to żadna oszczędność. Chyba że to znana firma i można przyszpanować, bo widziałam jak idą używane nocniki-kibelki fisher price, no ale przewijak to jednak średni szpan i nie znam jakiś drogich firm od takiego sprzętu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja za swój dałam też 50 zł... wiec wydaje mi się, że to jest normalna cena. A co do wyprawki dla dziecka i mamy ( rzeczy higieniczne ) to warto wcześnie zaopatrzyć się w aptece internetowej. Ja mam swoją zaufaną aptekę www.aptekipodlasie.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja za swój dałam też 50 zł... wiec wydaje mi się, że to jest normalna cena. A co do wyprawki dla dziecka i mamy ( rzeczy higieniczne ) to warto wcześnie zaopatrzyć się w aptece internetowej. Ja mam swoją zaufaną aptekę www.aptekipodlasie.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kilka dni temu widziałam na stronie smyka nowe za 45zł, za używany na pewno bym tyle nie dała. W moim mieście używane mamy sprzedają za 20-30zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×