Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ol

Tabletki antykoncepcyjne, pominięcie

Polecane posty

Gość Ol

Witam, Od ponad roku przyjmuje tabletki antykoncepcyjne yaz. Problemy rodzinne i duży stres spowodowaly, że pominęłam tabletkę z dnia 8, przyjęłam ją ponad 24h później, a następnie pominęłam tabletki z dnia 10,11. Tabletkę z dnia 12 przyjęłam około 14 godzin za późno. Jak myślicie, czy prawdopodobieństwo ciąży jest duże? Znacie takie przypadki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, przy takiej ilości pominiętych i opóźnionych tabletek nie jesteś w ogóle chroniona. Trzeba było się dodatkowo cały czas zabezpieczać bo anty nie dają ci nic w tym momencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odłóż bzykanieu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatkova
no to bardzo namieszałaś i na pewno musisz zastosowac dodatkowa formą antykoncepcji. pomysl takze o zmianie metody, jesli tak czesto zdarza Ci się zapominać o tabletce... plastry np. zmieniasz tylko raz w tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polinka87
Dla takich gap jak ty to zdecydowanie plastry będą najlepsze. Nakleisz raz i na tydzień będziesz mieć spokój. Pójdź do lekarza i przegadaj z nim temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatkova
tez uwazam właśnie, że plastry to super sprawa- sama stosuję od kilku miesięcy: poprawiła mi się cera, waga ani drgnęła a żadnych skutków ubocznych nie zauważyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frela56
Dziewczyny a czy któraś z Was wie co się dzieje z plastrami Lisvy? Nie ma ich w żadnej aptece!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciasteczkovva
no niestety kilka dni temu pojawiła się informacja, że zostają wycofane.w razie pytań można się kontaktować mailowo:lekalert@grodzisk.rgnet.org

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gniewka
jeśli zależy Wam na szybszym kontakcie to zachęcam do dzwonienia pod nr 22 755 96 48. Numer czasem jest zajęty ale po chwili zawsze ktoś odbierze i udzieli odpowiedzi na Wszystkie wasze pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciasteczkovva
obie formy i telefon i mail to dobre rozwiązanie tylko musicie być cierpliwe, bo czasem należy poczekać na odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonia_pelargonia
Osobiście dodzwoniłam się bardzo szybko. Miła Pani wszystko mi wytłumaczyła i powiedziała jak postępować w zaistniałej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×