Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luska25

Odchudzanie szybkie i nie zdrowe

Polecane posty

Witam :) A wiec mam 25 lat 170 cm waga 92 kg wczesniej wazylam 103 kg 11 kg udalo mi sie zrzucic w 4 tyg jak do tej pory nie wrocilo chce to powtorzyc chociaz nie wiem czy uda si ejuz tak szybko:) wiem wszystko ze to nei zdrowe ze skora ze jojo wiec prosze o tym nie pisac hejty nei sa do niczego potrzebne zapraszam wszystkich zainteresowanych szybkim spadkiem wagi bede pisac co jem jak cwicze jak sie czuje i czy spada waga ZAPRASZAM! Razem razniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beataoo104
bardzo chętnie będę się z Tobą odchudzać :) chciałabym tak jak Ty te 11 kg w 4 tygodnie, jaka dieta? ja obecnie 104 kg / 175 cm tylko boje się tych cud rad, i hejtów tutaj :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej jem ok 1500-1600 kcal dziennie, nie jem już ryżu, makaronu (makaorn 2x miesiecznie ale razowy orkiszowy), chleb tylko 2 kawalki rano, nie pije coli fanty itp od roku, ale mam łąbość wielką do słodyczy - kocham głównie pierniki w czekoladzie i ciastka maślane ... jeżdże szybko na rowerze 2x tygodniowo 15-20km i w domu ćwiczę z Tiffany Rothe (youtube) 3 razy w tyogdniu 20 minut... mało wiem ale ocś jednak to daje... ja mam 169 cm, aż 76 kg :O rowniutkie 30 lat. boję się spadku metabolizmu. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brawo! super...cieszę się że ktoś wreszcie nie boi się ostro wziąć za siebie. Kibicuję i też pochwalę się 30 kilogramowym spadkiem w 2 lata Moja metoda to co 2-3 miesiące norweska i 2 razy I faza z Dukana . Tak naprzemiennie! Efekty bardzo dobre. Ciśnienie spadło, lipidogram bardzo dobry, i chodzę jak odrzutowiec:)Mimo 50 lat serce w 80% wydolne. Trzymam kciuki za wszystkich zawziętych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny! jestem bardzo mile zaskoczona pozytywnym odzewem:) ciesze sie ze jestescie mysle ze wszystkie zdajemy sobie sprawe ze takie odchudzanie jakie mamy w zamysle nie jest zdrowe wiec nie bedziemy sie rozwodzic na ten temat wszytsko na wlasna odpowiedzialnosc:) a wiec u mnie wyglada to tak ze aktualnie jestem chora nei mam apetytu 3 dzien dzisiaj zjadlam 3 ugotowane ziemniaki bez soli ze szczypiorkiem i wypilam litr zbledowanych pomidorow... ogolny zamysl to oczywiscie zero slodyczy fast foodow itd itp jestem zawziunem wiec mysle ze sie uda:) planuje tez glownie cwiczenia na brzuch i boczki a jak to u was wyglada??jaki macie plan? Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam jeszcze ze zapewne kazda z nas ma motywacje:) ja aktualnie jestem w DE w pracy jeszcze 2 miesiace...i mam zamiar wrocic znow chociaz troche szczuplejsza:) duzy plus tego ze tutaj jestem to mnostwo zajec i bardzo regularne pory posilkow chociaz ja mam zamiar ograniczyc sie do 1 dziennie a reszta to glownie warzywne koktajle masa wody i zielonej herbaty polecam tez codziennie rano szklanke cieplej wody z cytryna super sprawa naprawde duzo daje:) biore tez witaminy oraz agiolax po ktorym metabolizm nie szwankuje plus duze ilosci kapusty kiszonej ogorkow itd tak zeby go podkrecic i nie miec pozniej zbyt duzych problemow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZdrowiePrzedeWszystkim
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu z powodu mono-diety to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Colominal, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex, Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo no i oczywiście mądre efektywne normalne odżywianie. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2014 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajnie można się odchudzić z mrrollo.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajnie można się odchudzić z mrrollo.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sulo101
Ja odchudzam się z African Mango http://szczupla-kobieta.pl jak dla mnie rewelacyjny suplement przyśpiesza metabolizm a dodatkowo zmniejsza mój apetyt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×