Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zycie z tezezwiejacym alkoholikiem Są tu takie?

Polecane posty

Gość gość

Witajcie drogie mamy. Od miesiąca mój mąż nie pije, jest zaszyty , chodzi do AA. Do tego zmusiala go sytuacja kiedy dałam mu ultimatum : rozwod - albo terapia. wybrał nas i walkę z nałogiem. Nie wiem czy dobrze zrobiłam czy to się na nas odbije ( mamy dwie corki- 4l i 7l) . Mąż wiele razy podnosił rękę na mnie ( po pijanemu , czasami na trzeźwo ), zniszczył coś, czy wyzwał. Nie bylo dla mnie latwe dac mu znowu szanse, codziennie zastanawiam się czy mnie nie zawiedzie, czy nie będę żałować . Zmienił się ale, zaczął bardziej mnie kontrolować, dzwoni często jak jestem w pracy, zaczął bardziej zwracać na mnie uwagę, jak kilka miesięcy temu gdzie znikał na noce, weekendy. Są tutaj mamy w takiej sytuacji? Czy udało wam się podtrzymac malzenstwo? Kasia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tak żyje z mężem od 5 lat. To znaczy od tego czasu nie pije, jest w grupie aa. Jak masz jakieś pytania to odpowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak przechodzi terapie? Czy był agresywny jak nie pil? Jak wam się teraz układa? Boję się ze mąż wróci do picia albo ze mnie uderzy pomimo uczęszczania na terapie. Ten strach we mnie siedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×