Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

inhalacja oklepywanie czy konieczne?

Polecane posty

Gość gość

Mam pytanie do bardziej doświadczonych mam. Córka jest zdrowa, ale od czasu robię jej inhalacje. Skończyła dwa latka. Płuca czyste bez kataru. Ale ma co jakiś czas jakby sucho w nosie. Pediatra zaleciła co jakiś czas inhalacje tym bardziej że w okresie jesienno-zimowym jest bardzo suche powietrze nie tylko w mieszkaniu ale i na dworze. I moje pytanie czy koniecznie trzeba oklepywać po inhalacji, że dziecko jest zdrowe nie kaszle, nie ma kataru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym zainwestowała w nawilżacze powietrza. Inhalacje robię córce tylko jak ma katar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karilina99
Przy leczeni alergii zdecydowaliśmy się u dziecka na inhalację i efekty powoli bo powoli ale są. Taką terapię w domu robimy na sprzęcie Pro Sanity. Jest wydajny, lek się wchłania, a nie można tego o wielu inhalatorach niestety powiedzieć. Z takich innych plusów to też przydaje się funkcja irygacji, a z tego to ja częściej już korzystam jak mam zatoki przytkane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trudna sprawa z tymi inhalatorami, sama miałam duży dylemat jak szukałam dla siebie. Kupiłam ostatecznie Sanity Simple. Polska firma, długa gwarancja, wszechstronność – to mnie przekonało chyba najbardziej. Poza tym cena raczej nie z półki tych wygórowanych. Działa w porządku, inhalacja nie męczy, można płynnie i szybko podać lek w dowolnej wielkości cząsteczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O inhalacji od takiej praktycznej strony dobrze piszą na http://inhalacja.pl. Jak wybrać inhalator, jak podawać aerozol dziecku – tego typu tematy można tu znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baby jest świetny dla dziecka. Naszej córce to się bardzo spodobał sam wygląd zajączka, bardzo atrakcyjny i przyjemny dla malucha. Opływowy kształt lekka i poręczna konstrukcja – używa się bezproblemowo i jak na razie też bezawaryjnie. Łatwy w transporcie a akurat często podróżujemy ostatnimi czasy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
inhalujemy się od tamtego roku przez Simple i nam sluzy bezproblemowo nie moge powiedziec zeby jakos zaczal zwalniac albo marnować lek w miedzyczasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze można się wspomóc przy wyborze rankingiem ze strony http://rankinginhalatorow.pl/. Mi osobiście pomógł w wyborze,bo przyznam się szczerze że nie miałam zielonego pojęcia jakie są w ogóle inhalatory na rynku czym się różnią na co patrzeć przy zakupie..i myśle ze takich osob jak ja to jest sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata

Też korzystam ze strony http://inhalacja.pl jeśli coś jest dla mnie nie jasne z aerozolami, dobre wartościowe miejsce w internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asjja

Jest rzeczywiście problem z dostępem do rzetelnej wiedzy nt. inhalacji. Sama znam tylko Akcja Inhalacja i nic więcej. Z tego poradnika korzystałam szukając naszego pierwszego inhalatora w życiu kiedy to zupełnie nie wiedziałam czym jest wielkość cząstki i jakie ma ona znaczenie dla zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuba

Przypadkiem będąc w Niemczech trafiłem na taki inhalator jakiś mini sprzęt w nazwie coś z Clipem, kosztował kilka euro coś około 30 złotych na nasze więc stwierdziłem, że za takie pieniądze można spróbować i jestem zadziwiony bo sprzęt rzeczywiście fajnie działa przy bólach głowy u mnie się dobrze sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil
Dnia 27.09.2019 o 14:42, Gość kuba napisał:

Przypadkiem będąc w Niemczech trafiłem na taki inhalator jakiś mini sprzęt w nazwie coś z Clipem, kosztował kilka euro coś około 30 złotych na nasze więc stwierdziłem, że za takie pieniądze można spróbować i jestem zadziwiony bo sprzęt rzeczywiście fajnie działa przy bólach głowy u mnie się dobrze sprawdza.

W Niemczech korzystałem z tego mini Clipa już wiele razy, odkąd wróciłem do kraju był problem z taką inhalacją na szybko, na szczęście podobno będzie się także u nas pojawiał w sprzedaży, mam nadzieje, że się to sprawdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×