Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Napisał do mnie, jak mi sie wydawało, fajny i sympatyczny facet. Okazał się

Polecane posty

Gość gość

Typowym kibolem lubiącym lanie na meczach, popalaczem trawki (występuje aktywnie w jakichś *****ch popierających legalizację), i jeszcze mięśniakiem uzależnionym od treningów. Ja pierdzielę, kolejny facet i kolejne rozczarowanie, a był taki miły, wręcz słodki w rozmowie :O chyba nie przesadzam, dając sobie z nim spokój i ucinając kontakt? Czemu spokojna ułożona dziewczyna jak ja przyciąga do siebie takich typków? Ten kolo to moje totalne przeciwieństwo, wręcz trochę boję się takich jak on i unikam jak ognia na co dzień..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ~żywe_zło
Sądzę, że gdyby był mocno przeciętnym z wyglądu facetem, bez rozbudowanej muskulatury, to nawet byś na jego czułe słówka nie zwróciła uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie że nie lubię jak to nazywasz "rozbudowanej muskulatury" u facetów. Taka masa mnie trochę obrzydza :O Lubię normalnych szczupłych facetów, a ten żyje treningami i jak mi powiedział waży teraz ponad 100 kg ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisał do Ciebie facet, okazał się nie w Twoim guście i to nazywasz rozczarowaniem? LOL. Kobieto, żyj w realu wśród normalnych ludzi a nie fb i inne internety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to jest 100 kilo, bez przesady. Przyznam się, że Twoje nieprzesadnie wyszukane słownictwo trochę nie pasuję do tego jak się tu przedstawiasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×