Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

problem z sexem

Polecane posty

Gość gość

Cześć. Mam pewien problem. Od jakiegoś czasu nie uprawiam sexu z partnerem. Problem w tym, że to on zawsze wychodzi z inicjatywą sexu a ja nigdy. Jakoś nie potrafię sama wyjść z inicjatywą mimo, że codziennie mam ochotę. Wole wtedy zamknąć sie w pokoju i sama zadowolić niż wyjść do niego i zaproponować sex. On sam mi powiedział że nie raz czeka aż sama wyjdę z inicjatywą ale ja poprostu sie wstydzę i boje odrzucenia z jego strony że mi odmówi bo np wcześniej już sam sobie zrobił dobrze albo nie ma siły albo coś w tym stylu i wtedy wyjdę na idiotkę. Nie wiem co mam robić. Kochamy sie raz na kilka miesięcy :( To niszczy nasz związek. Przez to szukam faceta na boku z którym łączyłby mnie tylko sex żeby zaspokoić potrzebe. Co myślicie faceci? Czy powinnam sie przełamać i wychodzić sama z inicjatywą sexu? Czy nie wyjdę przed nim na idiotkę albo desperatkę . Jak przełamać wstyd i strach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty masz 15 lat? Az nie chce się wierzyć, ze kobieta, która uprawia regularny seks, WSTYDZI się wyjśc z inicjatywą, padłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko jestem chetny podaj mail

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj sobie spokój ze związkami skoro nie potrafisz o seksie rozmawiać i do niego sprowokować, przy takiej kobiecie każdemu facetowi z czasem odejdzie ochota na seks, bo ile można się prosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 21 lat. Nie najeżdżajcie tak na mnie. Ja poprostu czuje jaką§ blokadę. Nie potrafię przełamać wstydu i boje sie z jego strony odrzucenia...to nie to że ja nie chce...poprostu taką mam psychikę i nic nie poradze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zniszczysz tym swój związek o ile można nazwać to związkiem jak każde z was w osobnych pokojach robi sobie dobrze Jakaś masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×