Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość nopra

serum nawilżające do twarzy

Polecane posty

Gość nopra

Jak w temacie jakie serum nawilżające do twarzy polecacie, mam strasznie wysuszoną skórę, po ciąży nie dbałam o siebie, hormony się zmieniły, cera się zmieniła. Teraz mój synek jest nieco starszy i chciałabym wrócić do świata żywych i wyglądających lepiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kremojadek
Serum Tołpa, Orientana lub L=occitane. To ostatnie chyba około 3 stówek kosztuje, ale raz na jakiś czas można się dopieścić. Dobre sera i witaminy na skórę ma też AVA Cosmetics. Powodzenia w testowaniu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli faktycznie chcesz nawilżyć swoją cerę, to polecam korzystać z kosmetyków z dodatkiem kolagenu, które będą najbardziej skuteczne. Ja zamawiam je na Lagenko.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobrym serum nawilżającym jest serum Rose Care z Bielendy, zawiera olejek z owoców róży i kwas hialuronowy, który bardzo silnie nawilża. Używam je na noc pod krem i przestałam mieć uczucie ściągniętej i wysuszonej skóry. Z tej serii mam też olejek różany do mycia twarzy i jest bardzo wydajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam specjalne ujędrniające serum do ciała na noc marki Christian Laurent i powoli bo powoli ale widzę efekty, skóra się wygładziła w tych najbardziej newralgicznych miejscach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka

Ja sobie chwalą serum z firmy Noyau -> noyau.pl/produkt/ochronne-serum-antyoksydacyjne-antipollution-antioxidant-serum/. Z polecenia koleżanki, okazuje się, że w pełni naturalne, rzeczywiście w moim przypadku pomogło pokonać podrażnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grażka

U mnie w kwestii nawilżenia fajnie sprawdza się krem hialuronowy z Botame, idealna konsystencja i świetnie nawilża. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda

Ja mam pytanie z innej beczki.... co polecacie dla mężczyzn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nattiii
42 minuty temu, Gość Magda napisał:

Ja mam pytanie z innej beczki.... co polecacie dla mężczyzn?

Ja polecam olejek do pielęgnacji Masveri. Świetnie sprawdził się on u mojego faceta, nie podrażnia skóry, ma naprawde dobry  skład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia

Na stronie gryczanka.pl mają szeroką gamę kosmetyków naturalnych - polecam. Szybka wysyłka, miła obsługa i dobre rabaty. Produkty też zgodne z opisem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam zwracać uwage głównie na skład serum. Bo to, że jest na nim napisane, ze jest to serum naturalne, wcale nie znaczy, ze jest naturalne 😉 WIele firm nadużywa tego stwierdzenia.

Warto jest wprowadzić kosmetyki z duża dawką witaminy C, która ma działanie rozjaśniające i jednoczesnie odmładzające. Ostatnio dobrze sprawdza mi się serum Olivia plum:

https://www.oliviaplum.pl/kategoria/serum/serum-rozjasniajace-glow

 Dobrze się rozprowadza, jest wydajne, pachnie w porządku, neutralnie. Zauważyłam dużą  poprawę w wyglądzie skóry. Chociaż stosuję stosunkowo krótko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej wszystkim. Przychodzę z pytaniem o serum do twarzy. Od dłuższego czasu miałam zamiar kupić serum Niacinamide 10% + Zinc 1% od the ordinary, ale niestety nie jest nigdzie dostępne. Podczas poszukiwań trafiłam na chyba podobne serum od revolution skincare, właściwie o tej samej nazwie i zastanawiam się, czy byłby dobrym zamiennikiem. Jego skład wydaje mi się być całkiem okej, ale jestem początkująca w rozeznawaniu się w składach, może ktoś z was byłby w stanie rzetelnie porównać ze sobą oba produkty?

No i czy ktoś na forum próbował moze serum do twarzy z olejkiem konopnym? https://konopnysklep.com.pl/kosmetyki/serum-do-twarzy-300mg-cbd-30ml.html Jak działanie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a może coś tańszego i wegańskiego ? fajne kosmetyki wypusciła teraz bielenda, dokładnie chodzi mi o serum blue coctail serum. Koi i nawilża ❤️ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie stosowałam serum z olejkiem konopnym, ale do swojego serum nawilżającego z kwasem hialuronowym dodaje nieraz troszkę olejku CBD, wyczytałam ze tak można -- https://www.hellolife.pl/jak-stosowac-olejek-cbd/  tylko trzeba zwrócić uwagę na skład olejku, żeby nie podrażnić swojej buźki. Ja mam organiczny olejek bezsmakowy i bez zbędnych dodatków i mi się sprawdza zarówno gdy go zażywam, no i wtedy gdy dodaję go do serum 😊😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 8.10.2016 o 13:42, Gość nopra napisał:

Jak w temacie jakie serum nawilżające do twarzy polecacie, mam strasznie wysuszoną skórę, po ciąży nie dbałam o siebie, hormony się zmieniły, cera się zmieniła. Teraz mój synek jest nieco starszy i chciałabym wrócić do świata żywych i wyglądających lepiej 😉

cos Ci pomoglo ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetne jest to Serum  nawilżająco-kojące  linii Skin Clinic Professional z Bielendy, nie znałam tej linii a jest na prawde świetna. Serum stosuje sie na noc i na dzień, doskonale nawilza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×