Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dzisiaj zrozumiałem jak bardzo ją kocham

Polecane posty

Gość gość

Tylko co z tego skoro nie wiem jak mam ją odzyskać i szanse na to są praktycznie zerowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opisz sytuację. Jak wyglądała znajomosc, jak się zakończyła, czy kogos macie. No i upewnij się ze jest to uczucie warte zachodu a nie jakaś milostka która czujesz do każdej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma czegos takiego jak "zerowe szanse" , bywa po prostu łatwiej albo trudniej. Odzyskać. .. więc byliście ze sobą? Musisz opisać co nieco, bo bez szczegółów trudno jest coś doradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jestem autorem ale mam podobna sytuacje i niewiem czy coś mogę zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zarówno Ty gościu wyżej jak i autor możecie coś zrobić. Czekacie na przyzwolenie obcych ludzi z forum? Ja bym zaproponowała Wam spotkanie z dziewczyną i wybadanie czy ona tez cos może czuć. Nie znam Waszej sytuacji , nie wiem czy jesteście w związkach. Ale próbować warto. Zycie ma się jedno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od goścciu wyżej wiem że życie ma się jedno i niechcę później żałować. gdy podczas próby rozmowy lecą wyzwiska i jest problem by porozmawiać twarzą w twarz, nie wygląda to napewno na chęć rozmowy a nawet na sympatię z jej strony a traktowanie jak śmiecia. jak sądzisz? czy ona może coś czuć? później pojawia się w miejscu w którym może mnie spotkać jakby szukała kontaktu, co o tym myśleć? daje mi szansę i zarazem ją zabiera. na przyzwolenie nie czekam, potrzebuję porady czy i co mógłbym zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyzwiska? Brak szacunku z jej strony czym jest spowodowany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno niczym,faceci są aniołami a kobiety są złe bez powodu,i jeszcze to 'jakby szukała kontaktu' ludzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pierwsze kobiety lubią być zdobywane. Po drugie zaprzyjaznij się z nią, spraw by zatesknila, flirtuj. Bądź zadbany i męski. Zrób z nią coś szalonego, to zbliża ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie dała mu szansy żeby cokolwiek mógł zrobić, gdyby mu nie zależało to już by o niej zapomniał dawno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widocznie solidnie sobie zasłużył jesli ona nie chce lub nie potrafi z nim rozmawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i na to jak go teraz traktuje,zbiera owoce swoich wczesniejszych zachowan jakie jej fundował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też myślę tak jak poprzednie wpisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2016.10.09 Po pierwsze kobiety lubią być zdobywane. Po drugie zaprzyjaznij się z nią, spraw by zatesknila, flirtuj. Bądź zadbany i męski. Zrób z nią coś szalonego, to zbliża ludzi. xxxxxxxxxxxxxxx Bardzo dobra wypowiedź! Potwierdzam to, jako kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak rada dla wszystkich okazuj jej życzliwośc i czas pokaże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KsiężnaPipa
:) To ty tak myślisz, że masz zerowe szanse a możesz się mylić. Często mężczyźni myślą, że już nie mają szansy a to błąd. Wysil się trochę, pokaz, że ci zależy. Przecież nie chcesz dostać jej na tacy? Nic nie tracisz. W najgorszym przypadku zostaniecie przyjaciółmi a to oznacza, że będziecie utrzymywać kontakt i kto wie co z tego wyniknie. Od przyjaźni/damsko-meskiej/ tylko krok do łóżka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tencza s pa
Jak wyzwiska lecą w rozmowie to tej osobie brak klasy i jest toksyczna i patologiczna. Szkoda czasu na kogoś kto nie potrafi się pohamować i używa ordynarnego słownictwa. Bo przecież to nic i tak nie pomoże jak się kogoś z wyzywa. To jest chore i śmieszne. :D Mnie też kiedyś facet potraktował chamsko ale nigdy by mi do głowy nie przyszło żeby go wyzywać lub uderzyć w twarz. Po prostu nie rozmawiamy ze sobą. Ktoś kto jest chamski wie doskonale o tym to co wyzwiska zmienią? Nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a skąd wiesz co sie stało ze poleciały wyzwiska?czy ona jest taka z natury wulgarna ?ja reaguję chamstwem na ludzi którzy nie są wobec mnie ok,dla tych którzy mi nie zawinili potrafie być miła kulturalna kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×