Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hania_anna

Atopowe zapalenie skóry.. leczenie

Polecane posty

Hej, ja polecam nawilżanie po każdej kąpieli. Najgorsze, co można zrobić to doprowadzić do stanu, kiedy miejsca chorobowe pękają, a dzieje się tak kiedy nie są nawilżone. Dodatkowo, warto smarować miejsce kilka razy dziennie. Nie zapominajmy również o tym, że jeśli nie zareagujemy w odpowiednim momencie to plamy zaczną się "rozlewać".

Mówię z własnego doświadczenia - dopóki moje miejsca chorobowe nie stały się plamami, z którymi fizycznie z bólu nie dało się już wytrzymać, nie wybrałam się do lekarza - długo tego żałowałam. Później musiałam wydać majątek na leczenie i poświęcić na to bardzo dużo czasu. Psychicznie również nie czułam się komfortowo, bo zmiany występowały na powiekach, szyi oraz rękach więc wszystkie były mocno widoczne i przykuwały uwagę. Reagujcie zatem póki czas!

Pozdrawiam, Agata z naturalniewloskie.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna

po pierwsze warto skorzystac z pomocy dobrego specjalisty, najlepiej prywatnie, bo na nfz to raczej niedoczekanie. Warto szukać różnych porad ale jednak lekarz jest po to żeby nam pomóc i może zlecić dodatkowe badania, które sprawdzą wiele źródeł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarka

tez uważam że prywatnie da się znaleźć naprawdę dobrego specjalistę który pokieruje leczeniem a też skieruje na dobre badania, bo przeczyny w naszym organizmie moga być naprawdę różne. Ja sobie to własnie cenię, ze lekarz podchodzi holistycznie do problemu a nie widzi tylko jeden objaw i to po nim o wszystkim decyduje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala

zgadzam się z powyższym. Zawsze prywatnie trafiam na dobrych specjalistów którzy szukają przede wszytskim różnych przyczyn i nie są zamknięci na szersze badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżina

prywatne leczenie owszem jest lepsze ale niestety kosztuje i nie każdy może sobie na to pozwolić. Może tu jakiś pakiet medyczny bylby rozwiązanie,m?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manuela

pakiet medyczny pomoże zmiejszyć ten koszt i daje jednocześnie duzy wybór różnych lekarzy, warto zobaczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaśkaPe

Na skorę atopową z 100% pomogą Ci zabiegi estgen. Nie bardzo w nie wierzyłam dopóki nie przekonałam się na własnej skórze. Polecam wizytę u mojej kosmetolog w Poznaniu www.beautypremium.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna

U mnie niestety azs jest rodzinny, sama go mam i odziedziczyly go tez moje dzieci. Starsza corka 10 letnia ma takie same objawy jak u mnie, ale nie zgodzilam sie na sterydy, probujemy rozne rzeczy, nawilzamy skore od wewnatrz, woda oraz olejami a takze od zewnatrz kosmetykami atoperal, mamy emulsje i pianke do mycia i po tym skora wyglada naprawde dobrze, jest zlagodzona i ukojona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amanda

Według mnie zdecydowanie tak, odowiednie nawilżanie może zdziałać bardzo dużo, ja nie dałabym takiej małej dziewczynce sterydów, moja córka do kąpieli i po używa kosmetykow atoperal i stan jej skory bardzo się poprawił do tego, nawadniany skore od wewnątrz, pije dużo wody, ale tez zdrowe oleje, które naprawdę pomagaja, i taki zestaw u nas sprawdza się najlepiej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×