Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Brak ochoty na sex.

Polecane posty

Gość gość

Witam. Mam 20 lat, z moimi chłopakiem jestesmy już 5 lat. Mam spory problem, a mianowicie nie mam ochoty na seks. Mógłby dla mnie nie istnieć, przez co kłócimy się dość często. To są najlepsze lata, a ja nie czerpie z tego żadnej przyjemności, a wręcz jest to mój obowiązek, dla partnera. Nigdy nie doświadczyłam orgazmu podczas stosunku. Czasami zajmuje się mną abym skończyła lecz to nie jest to co powinno być. Nie wiem gdzie szukać porady, czy zacząć stosować tabletki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zależy, czy nie chce Ci się w ogóle czy po prostu partner Cię nie pociąga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lekarz. Mam kiedyś przepisał jakieś tabletki na receptę (12 lat temu) i nie mogłam usiedziec na miejscu. Aż zaczęłam w spodniach chodzić ;). Facet wniebowziety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest połączone. Nie mam wcale ochoty i chłopak też nie da rady mnie rozgrzać.. :( chyba czas na jakieś tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ja nie wiem, czy to akurat są najlepsze lata, ale niech Ci będzie... dla mnie branie tabletek żeby się podniecić jest dziwne. czy absolutnie nic Cię nie podnieca? nigdy nie miałaś fantazji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zerwij z nim widać, że mu zależy tylko na seksie spróbuj znaleźć faceta aseksualnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki aseksualny byłby idealny dla mnie ;) nie, na prawdę nie miałam żadnych fantazji :( nie kręci mnie żadne zwiazywanie czy zmiana pozycjii. Prócz tego drażni mnie to że chce mnie dotykać, za biust itp. To wszystko nie wynika z przeszlosci to wiem na pewno. PS. Do tego razu w miesiącu już się zmuszam, więc facetowi chyba na samym stosunku też nie zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może branie tabletek jest dziwne to fakt lecz nie wiem czym mogę sobie pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciesz się :) tylko że ja chce to zmienić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×