Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Szukam bogatego mężczyzny...

Polecane posty

Gość gość

Darujmy sobie te gadki o miłości. W pewnym wieku już się z tego po prostu wyrasta i przestaje wierzyć, że miłość trwa zawsze. Ale gdyby się zdarzyło to i dlaczego nie ;) Mam do zaoferowania co nieco, biedna nie jestem. A tak poza tym to mam nowiuskie podwozie, jeśli wieci co mam na myśli ;) Nie będę tu pisać, że jestem mądra, elokwentna i piękna ani innej pseudoreklamy. Jestem jaka jestem, szukam bogatego, bo biedni mnie nie rozumieją. Jest tu kto taki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To było do przewidzenia, że nie ma tu mężczyzn :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no cos ty, przez ostroznosc nie chca publicznie wyjawiac majatku :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bogaty ma w doopie takie pospólstwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no widzisz,a ja unikam bogatych,wolę silnych opiekunczych wiernych i niezmanierowanych,odpowiedzialnych i wartosciowych,tez jestem ładna i mądra tyle ze inne priorytety mam,chociaz biedy tak samo nie znoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rolnik szuka zony tam sie zglos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biedna glupia bez zadnych umiejetnosci jako kobieta gorsza od mezczyzn wiec szukasz bogatego. Mezczyzni stoja wyzej w ewolucji niz kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez chcę takiego, tylko w wieku okolo 50 lat i musi byc przystojny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyrachowane pasożytki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wszystkie,mi nie zależy na bogatym,w ogóle nie chce faceta chociaż jestem atrakcyjna,kobiet tez nie lubię,,bogaci ciągle się boja o tą swoją kasę żeby nie zostali wykorzystani,a jak kobieta biedniejsza to już w ogóle maja paranoje,ze kazda tylko czyha na ich majatek,,w p**du z bogatymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyniczna ale życiowa
Masz rację autorko,szukaj,moze ci się uda jak jesteś ładna i pewna siebie,samą miłoscią człowiek nie wyzyje,taka prawda,a lepiej mieć bogatego niż biedoka,,zawsze możesz udawać wielka miłość,doprowadzic do slubu,pławić się potem w luksusach na jego koszt a potem sprytnie doprowadzisz do rozwodu i już będziesz kobietą zamożną,będziesz mogła sobie wybierać przebierać w facetach bo oni tez są materialistami,,taka Agnieszka Perepeczko miała młodego ogiera gdy wiek jej stuknął 70 tke chyba,myslisz ze facet poleciał na Jej urode?hahaha,grunt to sprytnie się urządzić w zyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjfjjirir
weż się do roboty głupia leniwa babo żerująca na innych,brzydzą mnie takie kobiety jak ty,myslisz ze facet bogaty poleci na jakąś przeciętniare?ze nie wyczuje ze chcesz tylko zyc na jego koszt?oni mogą sobie sięgać po te z najwyższej półki ,albo najładniejsze i młode modelki ,aktorki a nie byle jakie wycieruchy z dwiema lewymi do roboty,piekna pewnie tez nie jesteś wiec niby czym chcesz takiemu bogaczowi zaimponować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak taki usłyszy albo przeczyta ,,jestem jaka jestem" to już sobie wyrobi o tobie zdanie jeśli będzie inteligentny a bogaci zazwyczaj są inteligentni,ale zawsze możesz probowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deelrauu774
A kto jej zabroni szuakc bogatego?A co?Moze ma marzyć o biednym brzydalu ale wartościowym jak tutaj często doradzają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
głupie p***y zadnych talentów nie mają ani zainteresowań,za uczciwą pracę tez się nie wezmą szczytem ich ambicji dorwać bogatego frajera i to jedyny sens i cel ich życia,nawet jak takiego dorwiesz to i tak za jakiś czas się tobą znudzi bo znajdzie sobie ciekawsżą młodszą i ładniejszą a ty zostaniesz z ręką w nocniku i pies z kulawa łapa cie nie wezmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepokorny poeta
marzenia jak ptaki szybują po niebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szukaj najlepiej bogatego star**** takiego jajk Hugh Hefner wiesz ten od Playboya,będziesz mu ssała pałke,trochę poudajesz ,a potem gościu potem kipnie a ty odziedziczysz ogromny majatek i zostaniesz bogata wdową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem zamożny zainteresuj mnie. Na razie licho się starasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinomaniaczka z charyzmą
Chcesz żeby potem pomiatał tobą,wszystko ci wypominał,nie szanował i zdradzał?ostatnio widziałam taki film gdzie bogacz udawał kochającego dopóki taka biedniejsza kobieta nie zgodziła się za niego wyjść,,potem jej urządził piekło,,zdrady,szantaże a w końcu przemoc fizyczna,zastraszanie,odizolowanie od rodziny,znajomych,wykanczanie psych bo jak stwierdził to jest cena za zycie w luksusach,babka nie mogła się nikomu poskarżyć bo facet miał wszędzie układy,znajomosci,,uciekła od niego z jedną siatką w ręce i dzieciakiem,którego chciał jej odebrać ...na szczęście znalazła ludzi którzy jej pomogli i koniec konców to ona znisczyła dziada ale nie zawsze takie historie konczą się happy endem,,chyba więc lepiej szukać wśród równych sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co ty sobą reprezentujesz ?ładna buzka to nie wszydtko,mnustwo jest ładnych lasek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś zamozny, ale czy inteligentny, wykształcony, przystojny, pracowity i męski? Zamozność to nie wszystko, jest jeszcze namiętność, przyjemna aparycja, to COŚ, co sprawia, że zycie we dwoje nawet bez jak to nazywaja miłości płynie sympatycznie i w dobrej atmosferze ;) Ja nigdy nie jestem w roli petenta ;) ale może ty mnie zainteresujesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zaobserwowałam , że najwiecej zdradzają biedni i nie najlepiej wykształceni ;) I nieempatyczni. ten cały komplet cech i nieudane zycie murowane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i po zainteresowaniu. żegnam szukaj dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak myślisz co ja sobą reprezentuję? Ty mi powiedz proponuje najpierw przeczytać topik z duzym zrozumieniem i analizą każdego zawartego słowa i następnie o wypowiedzi. Gdzie napisałam, że ja nie mam kasy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To sobie żegnaj z tym swoim roszczeniowym podejsciem, wyswiadczasz mi przysługe i najlepiej nie pojawiaj tu juz wiecej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozsmieszyliście mnie tymi wypowiedziami powyżej :D Macie plusa +

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisałeś: jestem zamozny i że ktoś ma ci nadskakiwać, bo niby co? I to wszystko co masz do powiedzenia, pewnie dlatego jesteś sam jak palec. Mysle, ze nie masz ani grosza, ale trzeba było coś napisać :O Nie chce człowieka, który ma jakieś nieuzasadnione żądania, że ktoś ma mu nadskakiwac i go zainteresowywać, bo niby do czego sie przydasz?. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś hahahaha zabolało no ciężko zaglądać na topik pustaka. Nie jesteś interesująca więc co się strzelasz jak pusty bęben. Powodzenia w szukaniu ale trzeba czegoś więcej niż udawania kogoś kim się nie jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nigdzie nie wspomniałam czy jestem mądra ;) wierzysz, że są gdzieś niezmanierowani, lojalni, opiekuńczy mężczyźni? :D To zrób fote i daj znać jak takiego spotkasz. ;) Ale gdybys spotkała to byś tu nie siedziała ;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Własnie, Ty chyba wiesz co nieco o udawaniu kogoś kim sie nie jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×