Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Madziax20

Testy pozytywne a bhcg ujemna

Polecane posty

Cześć dziewczyny. W kwietniu tego roku urodziłam synka. W sierpniu dostałam od ginekologa tabletki na wywołanie okresu i od razu plasterki antykoncepcyjne. Tabletki miałam brać przez 10 dni. Po odstawieniu po 4 dniach dostałam @ i przykleiłam plasterek tj. 25.08, następny przykleiłam 01.09, kolejny miałam przykleić 08.09 ale siódmego odkleiłam bo zaczęły robić mi się strasznie duże skrzepy i tego trzeciego nie przykleiłam. 09.09 baraszkowałam ze swoim bez zabezpieczenia ale wyjął. 12.09 skończyła się @. Trwała 19 dni przez co nie wiem kiedy wypadały mi dni płodne, a 20.09 znowu baraszkowałam z chłopakiem bez zabezpieczenia ale tym razem nie zdarzył wyjąc... Zrobiłam 5 testów ciążowych, na pierwszym były dwie kreski z tym, że ta druga była bardzo jasna i wyszła dopiero po ok. 30 minutach, drugi testy wyszedł negatywny, kolejne dwa pozytywne tez z bardzo jasnymi drugimi kreskami ale już w ciągu tych przepisowych 5 minut. Ostatni wyszedł negatywny. Poszłam na bhcg i wyszło <0.10mlU/ml więc wychodzi na to że ciąży nie ma. Zastanawia mnie skąd w takim razie te 3 pozytywne testy, do tego dochodzą zawroty głowy przy wstawaniu i schylaniu, brak apetytu i wieczorne mdłości. Takie same objawy miałam w pierwszej ciąży. Do lekarza mogę iść dopiero w przyszłym tygodniu, wiec pisze tu z pytaniem co sądzicie o tym wszystkim bo ja mam totalny mętlik w głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ciąży na pewno nie jesteś skoro b hcg z krwi takie niskie. Prawdopodobnie zaburzenia hormonalne związane z tymi plastrami, nie służą ci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powtórz betę. Może się pomylili w laboratorium, ja tak miałam 2 razy, tylko w drugą stronę, beta 2000 a ciąży nie było. Gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×