Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mago55

Czy kupujecie ubrania w sieci?

Polecane posty

Tylko i wyłącznie przez internet. Niestety brak czasu nie pozwala na chodzenie po sklepach. Jestem bardzo zadowolona z cosmosmoda.pl Przyszło mi już ilka paczek z tej firmy i na prawdę nie mam żadnych zastrzeżeń. Sklep na ogromny plus :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sieć to najlepsze miejsce do robienia zakupów, zwłaszcza tych ciuchowych. W internecie można również znaleźć przydatne porady odnośnie odpowiedniego doboru ubrań adekwatnie do figury i okazji. Ja ostatnio znalazłam świetny artykuł na stronie http://botaak.pl/zakiety-damskie-jak-dobierac-co-znajdziemy-w-ofercie-sklepow/ dzięki któremu udało mi się wybrać piękny i elegancki żakiet, za bardzo rozsądne pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko i wyłącznie przez internet. Niestety z braku czasu stacjonarne sklepy nie wchodzą w grę. Moim ulubionym jest cosmosmoda.pl Tam robię zakupy najczęściej. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waniewska
w ostatnich miesiacach tylko w internecie robie zakupy.. Nie mam czasu nawet zajrzec do galerii ale sa tego plusy :D wynajduje sklepy, gdzie ceny nie przekraczaja 50 zl i takim cudem oszczedzam:D Ostatni strzal w 10ke to multu.pl Fajny outlecik z butami. Naprawde bylam zszokowana gdy dotarla paczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak samo. Wolę zakupy w sieci, bo oszczędzam sporo czasu dzięki temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×