Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jakie gazety czytacie?chodzi o obiektywne i ciekawe informacje.

Polecane posty

Gość gość

angora jest okey ,ale moze jest jeszcze cos lepszegona rynku o czym nie wiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma czegoś takiego jak obiektywne gazety. W zależności od opcji światopoglądowo-politycznej masz do wyboru kilka tytułów na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gazety i czasopisma: Newsweek, Polityka, Fokus, Tygodnik Powszechny, Gazeta Wyborcza, choc ta ostatnia jest jednak ciut tendencyjna. Ale przynajmniej te tytuły trzymają jakiś poziom literacki. Z obcych The Guardian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
neesweek to masakra...lis i wszystko jasne.zero obiektywizmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie właśnie Angora jest obiektywna, widać zwłaszcza w felietonach, często przy jednym gorącym temacie są przedruki z dwóch skajnie różnych poglądowo pism. Jedyne co mi się nie podoba to to że jednak poziom spadł wyraźnie przez ostatnie lata, coraz więcej zapchaj dziur, tematów z sezonu ogórkowego i artykułów sponsorowanych, mniej czy bardziej jawnie. Ale nie znalazłam innej gazety informacyjnej przy której bym nie zgrzytała zębami, bo nie ma "strony" z którą się zgadzam na każdy temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Angora to jedyna za którą mogłabym zapłacić. Ale już dawno nie kupowałam bo w necie co chcę to czytam - a tu tak samo sobie mogę z różnych źródeł i swoją opinię sobie wyrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz gazet czytam mniej, ale za to chętnie szukam ciekawych artykułów w internecie. Z wszystkiego można coś nowego wyciągnąć dla siebie i sobie przyswoić. Polecam chociażby naukę skupienia - http://www.postawnaswoim.pl/kariera/jak-sie-skoncentrowac-czyli-rozpraszacze-naszego-skupienia/. Przydaje się nie tylko w pracy, ale także w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz gazet czytam mniej, ale za to chętnie szukam ciekawych artykułów w internecie. Z wszystkiego można coś nowego wyciągnąć dla siebie i sobie przyswoić. Polecam chociażby naukę skupienia - http://www.postawnaswoim.pl/kariera/jak-sie-skoncentrowac-czyli-rozpraszacze-naszego-skupienia/. Przydaje się nie tylko w pracy, ale także w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Polsce prawica to nie sa " poglady" tylko majaki chorych psychicznie ludzi. Dlatego zandej gazety z tej opcji nie czytam. gdyby to byla normalna prawica jak w calym cywilizowanym swiecie, to spoko, nawet takie wloskei " Corriere della sera" mozna czytac bez skretu jelit. Ale jakies gazety polskie, nasze dzienniki, sekty torunsko-smolenskie, bozesz! Nie da sie. Ja z tych milych i grzecznych gazet czytam " Przeglad" (tygodnik), a z niegrzecznych " Nie". Jedyna gazeta naprawde po stronie "ludzi pracy najemnej". Bardzo dobra sekcja miedzynarodowa i historyczna, dobra odtrutka na PiS. Z " gazet" lub raczej periodykow, ktore w PL nieslusznie uchodza z aprawicowe ( a sa po prostu chrzescijanskie), to czytam dominikanski miesiecznik "W drodze" - bo jestem wierzaca i interesuje mnie filozofia i metafizyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Newsweek i wyborcza trzymają poziom? :D ostatnio na okladce newsweeka widzialam gole cyce, rzygac sie chce... a wyborcza.. wystarczy wejsc na portal i na pierwszej stronie artykul o rybim smrodzie z waginy... faktycznie poziom!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma takich gazet w polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja czytam "do rzeczy" i "w sieci"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fakty i mity. Polecam tygodnik antyklerykalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fokus, Tygodnik Powszechny, Newsweek, Polityka. Przynajmniej mają dobry warsztat dziennikarski i używają poprawnej polszczyzny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jako ateistka nie miałam wczesniej przekonania do Tygodnika Powszechnego. Tymczasem jest to pismo dla wszystkich, bez zlośliwości w jakakolwiek stronę, wg mnie obiektywne.W ostatnim numerze np wywiad z ojcem ks. Kaczkowskiego, niewierzącym zresztą. No i ks. Boniecki jako naczelny, a to klasa i kultura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozdrawiam Panią która czyta: "Ja z tych milych i grzecznych gazet czytam " Przeglad" (tygodnik), a z niegrzecznych " Nie". Jedyna gazeta naprawde po stronie "ludzi pracy najemnej". Bardzo dobra sekcja miedzynarodowa i historyczna, dobra odtrutka na PiS. Z " gazet" lub raczej periodykow, ktore w PL nieslusznie uchodza z aprawicowe ( a sa po prostu chrzescijanskie), to czytam dominikanski miesiecznik "W drodze" - bo jestem wierzaca i interesuje mnie filozofia i metafizyka."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Nie" - czyli byli SBcy , swoje pięc minut miał tam też morderca polityczny po odsiadce za okrutne zabójstwo. Do tego obleśny cyniczny staruch Urban była podpora Jaruzelskiego zwany Goebelsem PRLu , księża wywaleni z KK za współżycie z parafiankami itp 'tuzy" dziennikarstwa .Do tego ohydny rynsztokowy język ,kiedyś pismo okraszano obficie rysunkami penisów, prawie w każdym numerze.. Ogólnie poziom przydenny widać kasa się kończy skoro tu się reklamują :P Owszem zdarzyło sie czytać bo było w czytelni akademickiej i pewien kolega namiętnie to wertował .Taki matecznik starej komuny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tele tydzień i gość niedzielny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przegląd, Politykę, NIE, Newsweek, te najczęściej kupuję. Zdarzało mi się czasem kupić "Fakty i Mity", ale wolę te wcześniej wymienione. W bibliotece czytam też "Najwyższy Czas" Korwina i przejrzę te PISowskie tygodniki, tak dla porównania ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bunio

Myślę, że najbardziej obiektywne to Angora, Dziennik Gazeta Prawna, Wprost (niesłusznie kojarzony tylko z prawicą) oraz Polityka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babsb

Ja lubiłam kiedyś angore ale jak wyjechałam za granice zaczęłam dostrzegać ile tam nieścisłości i aferek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość redaktor naczelny

Poszukujesz informacji najwyższej klasy i rzetelności ? Poczytaj tutaj http://www.dcrp.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×