Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dragor

Dobra pizza Zabrze

Polecane posty

Gość dragor

Są ludzie z Zabrza na forum? Gdzie chodzicie na pizzę? Nie mam konkretnych oczekiwań względem smaku czy produktów. Interesuje mnie jedynie to, żeby pizza była dobra. No i fajnie jeśli na miejscu można napić się piwka. Przychodzi Wam na myśl jakiś namiar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ci nikt nic nie napisze to popatrz po prostu po opiniach o lokalach w sieci. Wiadomo, że jakieś tam manipulacje mogą się pojawić, ale średniej zakłamać się na pewno nie da... A ogólnie wiesz jak jest z lokalami... Większość odwala totalną kaszankę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W lokalu Gusto Dominium podawano nam naprawdę bardzo smaczne jedzenie za każdym razem, kiedy tam byliśmy. Nam akurat sam lokal pasuje głównie dlatego, że mają kącik dla dzieci i nie musimy biegać - szczególnie za młodszym synem. A pizza zawsze tak samo smaczna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oni tam mają również dostawę? I jeśli tak, to ile biorą za dowóz i jakim stanie pizza dociera do klienta? Jest faktycznie ciepła? Bo wiele razy mi się zdarzyło, że w różnych lokalach dostawaliśmy po prostu dramatycznej jakości jedzenie. Ktoś, coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Gusto normalnie mają dostawę - na 99 proc. za darmo. No i tam są jeszcze różne promocje w dostawie, ale to musicie sprawdzać co jest aktualnie. Dawno nie zamawialiśmy, ale wiem, że poprzednio druga pizza w dostawie była za jakieś śmieszne grosze. Jak mają to aktualnie, to warto zamówić - nie ma w tym żadnych kombinacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tam jest sens iść z dzieckiem? Tzn. mają jakiś kącik dla dzieci, warunki do zabawy? Dopiero zaczynamy gdziekolwiek ruszać z dziećmi, zależy nam żeby jedzenie nadawało się do spróbowania przez nie. Chcemy również tych warunków pod dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewwciaa22
Jakieś dwa tygodnie przyjechali do mnie znajomi z Gdańska. Chciałam im pokazać że Zabrze to także piękne miasto i mamy tutaj co zobaczyć a także gdzie dobrze zjeść. Mieliśmy ogromną ochotę na smaczną pizze na grubym cieście z cała masą dodatków. Dlatego zabrałam ich do mojego ulubionego miejsca czyli http://www.clubtwist.pl Mają tutaj najlepsze dania tego typu w mieście. Idealne miejsce aby spotkać się ze znajomymi oraz miło spędzić czas. Byliście już tam ? Jeśli nie to na prawdę warto tam zajrzeć i samemu się przekonać jaką pyszną pizze podają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepsze pizza zawsze i wszędzie jest w Party Pizza :) Mają dobre ciasto i fajne ceny :) Tą polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×