Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gamala

Dieta i Forskolin Optima

Polecane posty

Gość hanka2424
ja też zaczęłam 1 stycznia! :) Zobaczymy co forskolin optima pomoże! :) ja jeszcze robię codziennie 20 brzuszków oprócz tabletek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam w klubie odchudzajacych się z forskoliną. :) mam nadzieję, że do lata będziemy cieszyć sie pięknymi ciałami! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a o jakich porach dnia bierzecie te tabletki? ma to znaczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kavalerika
Najlepiej brać po posiłku od razu. u mnie efekt pojawił się stosunkowo szybko - po 4 tygodniach jak ważyłam się pierwszy raz, to na wadze było 3 kg mniej. Po 3 miesiącach było łącznie 10 kg. Cel to 15, więc nie kończę jeszcze z tabletkami. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram pomysł żeby się wspólnie odchudzać forskolinem :) :) Super motywacja! Tylko skąd kupić? Podobno te są dobre http://www.forskolinoptima.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem szczerze, że rzadko sięgam po preparaty tego typu... W sumie po raz drugi zdecydowałem się na takie coś... Z wielką nadzieją oczywiście... Nie będę sie rozwodził wielce, powiem tylko, że ten preparat, to BZDURA NA RESORACH... Biorę jak zalecaja juz ponad miesiąc i NIC... Żadnych efektów i pozytywnych odczuć... :( Nawet pół kilo nie ubyło z mojej wagi... Szkoda mi i żal ze tak jest... JAK DLA MNIE WIELKA ŚCIEMA... i strata kasy... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolciia222
Stosowałam forskolin wraz z dietą i nie byłam zadowolona z efektu więc zrezygnowałam. Schudłam 10 kg ale dopiero jak zastosowałam dietę Sandruni. Zmieniłam swoje odżywianie, polubiłam sport i efekty widoczne gołym okiem :D https://dietasandruni.wordpress.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulinazpracy
O tym suplemencie nie słyszałam, ale za to stosuje naturobalance od naturopatia-sanatum.pl i jestem zadowolona. jednak przy moim stresującym trybie zycia wsparcie naturalnych suplementów to jest rzecz nieoceniona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×