Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

łazienka jaki kolor najlepszy

Polecane posty

Gość gość

w jakich kolorach są wasze łazienki? Płytki do pól ściany czy do sufitu? Wykańczamy po mału dom i przyszła pora na łazienkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kremowy+ciemny brąz. Płytki jasne do sufitu. Ogolnie polecam jasne i ciepłe kolory - mało widac osad z wody i nie sprawiaja wrażenia szpitalnej sterylnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biała podłoga, część płytek ciemnobrązowych (wyglądają jak czarne) część beżowych. łazienka mimo, że ciemna duża i przestronna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam lazienke w bezach, pasek bezowo-brazowej mozaiki na scianie zeby nie bylo zbyt jednolicie i jaskrawo pomaranczowe dodatki. Wyglada to dosyc fajnie- cieplo i zywo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie 2 odcienie blekitu. Ciemniejszy na dole i jasniejszy na gorze, rozdzielone rozowym paskiem z dekorow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podłoga duże czarne błyszczące płytki, na ścianie jasno szare, geberyt obudowany na czarno. murek szaro-czarny, do tego czerwony blat, supek czerwony na wysoki połysk. zabudowana pralka oraz kosz na bielizne,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki, jaki pasuje. Jak masz dużą łazienkę to możesz poszaleć z wzorami i kolorami, jak małą to dużo gorzej. My mamy sporą, więc jest jaśniutki krem plus średnia zieleń i mocniejsze akcenty w dekoracji, a na podłodze płytki imitujące drewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też planuję remont łazienki. Łazienka malutka w kształcie prostokąta. Myślimy o białych, dłuższych ścianach plus jedna krótsza cała czerwona, druga czerwony(szeroki) pasek na srodku. Ale jaka do tego podłoga???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dasz czerwony czy inny mocny kolor na jakiejkolwiek ścianie to ci on zmniejszy łazienkę wizualnie, i to bardzo. Lepiej dać płytki jasne ale z jakimś delikatnym wzorem (żeby nie wyszło, że kostnica :D) i może jakiś akcent na obudowie wanny czy nad umywalką, zależnie od ustawień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Białe płytki gładkie, białe płytki z teksturą fal oddzielone srebrnymi paskami od gładkich i do tego jasno popielata podłoga. Kafle do sufitu. Łazienka malutka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Białe kafle na podłodze szare na ścianach. Ciemno brązowe dodatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 00:36 do czerwieni moze byc czarna lub grafitowa podloga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Płytki do samego sufitu są już dawno passe. Ja mam łazienkę 8 m2 i płytki tylko w kabinie prysznicowej, w okolicy wanny, umywalki i w zabudowie ustępu. Reszta to ściana pomalowana farbą do mokrych ponieszczeń. Naprawdę fajnie to wygląda, a i możliwości aranżacji większe. Płytki brązowo-żółte i pomarańczowo-ecru. Podłoga żółta. Kolor ściany pomalowanej farbą: jasnoszary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i niech sobie będą passe, ale mi się tak podoba i tak zrobiłam. Pisałam o 6:39 o białej łazience.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
passe... Takie światowe słówko a na kibelek mówi ustęp jak na zabitej dechami dziurze, brawo ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brawo ja :-) Po prostu tak napisałam, choć na co dzień w ogóle nie używam tego słowa, tylko po prostu ubikacja, toaleta, WC. Mam takie skrzywienie zawodowe ;-) A słowo passe jest w sam raz na Kafeterię, bo tu wiele pań jest ąę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam dwie nowe lazienki projektowane. Mala plytki do sufitu, duże prostokątne ecru, nad wc i w prysznicu plytki z wzorami w jednym pasie od dolu do sufitu, brak kabiny prysznicowej tylko szyba no i deszczownica. Na podlodze tez jasne plytki duze kwadratowe. Plytki z paradyż. Lustro bardzo duze, niepowieszane na plytkach tylko zamiast plytek. Druga wieksza z wanna i skosem, w suficie i nad lustrem halogenki, plytki do sufitu ciemno szare i jasno szare. w dwoch miejscach pojedyncze plytki zdjecia Amsterdamu, wanna zabudowana mala kosteczka, ogromne lustro, wielka szuflada drewniania w kolorze drzwi pod lustrem na zamowienie, na podlodze bardzo duze ciemno szare plytki. Wszyscy zachwycaja sie wlasnie ta szara lazienka. Plytki ceramika konskie o ile dobrze pamietam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam glazurę w łazience czarną z brokatem. Bardzo ładnie to wyszło. Na scianie nad umywalkami mamy lustro które optycznie powiększa całą łazienke. Zdecydowaliśmy się na zabudowane umywalki w takim stylu http://www.siemieniako.pl/galeria/r-ne-zabudowy-meblowe i z tej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolor łazienki wybierzcie pod siebie;) Jesli nie macie pomysłu na jej wykończenie polecam zerknąc sobie na aranżacje dostępne w http://ceramichouse.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozzas
tak, warto wybrac pod siebie a nie to co jest modne. a jak nie ma się pomysłu to warto sie przejść po salonach z płytkami, popatrzeć, sprawdzić. są cześto tam też różnego rodzaju inspiracje..ja tam zrobiłam, pojechałam do Cermagu i wyszłam z pięknymi płytkami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariolkaaao
Co się komu podoba. Ja osobiście wybrałabym kolor jasny jakoś tak przestronnie się robi. Ale to wszystko w kwestii gustu. Kolor szary bądź kawa late.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne kolory sprawdzają się w każdej łazience, ale do łask powracają także czernie teraz z tego co widzę i głębokie granaty. Świetnie prezentują się przełamane armaturą łazienkową taką srebrną piękną i w klasycznych formach. Ja mam taką i jestem bardzo zadowolona, a kupowałam tu https://www.jaquar.pl/jest naprawdę elegancko i z klasą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Biały! zawsze mozńa dodatkami zagrać we wnętrzu! ja zswoje znalazłam w salonie  Cermag. Piękne eleganckie płytki...no i tam to jest dopiero wybór płytek - świetny wybór, można na prawde znaleźć odpowiednie do łazienki. Jest w czym wybierać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

noo zdecydowanie! płytki maja rewelacyjne i mega inspiracje. można zaczerpnąć inspiracji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×