Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

samotność

Polecane posty

Gość gość

Czy można być samotnym z wyboru? czy raczej z przeznaczenia?czy każdy samotnik to dziwak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie kazdy samotnik jest dziwakiem ale nie wierze ze z wyboru tylko raczej ze złych wczesniej wyborów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie nie kazdy jest dziwakiem ale to nie jest z wyboru tylko złych wczesniejszych wyborów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Turkuć
Samotnik po czasie staje się dziwakiem jak nie ma przynajmniej 1 osoby z którą mógłby od czasu do czasu szczerze porozmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćdsd
raczej z wyboru. Każdy wcześniej czy później kogoś pozna tylko trzeba się otworzyć na nowe kontakty...wyjść z domu. Albo poszukać znajomości na portalach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i tak każdy zdchnie wiec nie ma znaczenia czy masz miliard znajomych czy gnijesz w paitek wieczorem przed kompem na kafe albo czy jesteś bezdomnym czy masz miliardy w jakiejkolwiek walucie na koncie. zycie to jedno wielkie NIC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na portalach cięzko kogoś poznać na stałe,tam grasuja poszukiwacze przygód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem samotna i dziwna nie byłam, ale powoli się taka staję, naprawdę to czuję. Moje samotność jest więc nie skutkiem lecz przyczyną dziwactwa. Samotność to jedna z najgorszych rzeczy, która może nas spotkać. Nie mam tu na myśli ogólnej samotności (mam rodzinę, trochę znajomych), ale konkretnie brak miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niezle wam ktoś mozgi wypral. brak milosci to zbawienie a nie jedna z najgorszych rzeczy ktora może nas spotkać. milosc i zycie ogolnie to bezwartościowe gowno. i tak zdechniesz wiec po co to wszystko, po gowno, po wielkie NIC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kocham bez wzajemności i zgadzam się ze milosc to gowno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem samotna z wyboru i trochę z własnej głupoty.Nie wierzę już w przeznaczenia,wszystko to kwestia przypadku.Trafiałam na dobrych i złych ludzi.Często ktoś okazywał się fałszywym przyjacielem ,taka osoba jest przy nas tylko wtedy kiedy mamy sukces.Wystarczy mała porażka i już nie ma tej osoby.Życie nauczyło mnie liczyć na siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to znaczy byc samotnym z wlasnej glupoty :D nie wierze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:07 to znaczy puszczac sie z bad boyami, ktorzy chca cie tylko w******** I olewac dobrych stateczych niesmialych facetow, bo sa zbyt nudni, i niesmiali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 16:25 a ty dlaczego jesteś samotny dobry i stateczny to ty nie jesteś .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:35 bo jestem niesmialy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:38 jeżeli jedyną pozytywną cechą twonego charakteru jest nieśmiałość to nie dziwię się że jesteś sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skad wiesz, ze to jedyna "pozytywna" cecha? Bo np jeszcze nie pije, nie pale, nie cpam, pracuje, oszczedzam pieniadze, i chodze do kosciola co niedziele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To że jesteś abstynentem to wcale nie znaczy że masz dobry charakter i że jesteś dobrym człowiekiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:55 nikogo nie zabilem, nikogo nie pobilem, nikogo nie wyzywam. Co najwyzej jestem chamski, i arogancki w stosunku do ludzi, ktorzy tez tacy sa dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:58 no sam widzisz że zbyt dobry to nie jesteś a kobiety lubią być dobrze traktowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16;49 znam kilku takich katolików chodzących do kościoła'w kościele święte a po kościele plotkarze zazdrośnicy .W łyżce wody by człowieka utopili.Z byciem dobrym nie mają nic wspólnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 16;07 tak z własnej głupoty,poznałam faceta który nie podobał się mojej rodzinie i znajomym.Pod wpływem innych zerwałam z nim i już nigdy się nie zakochałam .Nie chciałam się wiązac z nikim z rozsądku.Dlatego można być samotnym z podjęcia złej decyzji,żałuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×