Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcin_Ka

denley.pl kurtki

Polecane posty

Gość Marcin_Ka

Witajcie. Zima zbliża sie wielkimi krokami, wiec chciałbym zaopatrzeć się w porządną ciepłą kurtkę. Najlepiej taką, która posłuży mi więcej niż jeden sezon. Szukam czegoś bardziej sportowego, w ciemnym kolorze, raczej z kapturem. Wynalazlem kilka fajnych modeli w sklepie Denley.pl, ale z racji tego, że nie robiłem tam nigdy zakupów prosiłbym o wasza pomoc- czy warto robic tam zakupy? Ceny są spoko, ale czy za takie kwoty dostanę dobrze uszytą kurtkę? Jak wyglada kwestia ewentualnego zwrotu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup- przymierz i sam oceń. Najwyżej oddasz. Chociaż ja mam od nich bluzy i nie narzekam na jakość. Sam mam w planach kupno kurtki, bo co jak co, ale ceny mają świetne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam ich kurtkę- taką ciemną pikowaną na zimę. Zapłaciłem jakieś 150 zł, co w porównaniu z cenami, jakie serwują nam inne sklepy- było atrakcyjną stawką. Już kilka razy założyłem, bo mimo ze dopiero kończy się październik, to pogoda nieciekawa bywa :) I jest spoko, uszyta dokładnie, z kieszeniami, kapturem. I ciepła- na razie nosiłem z cieńszymi bluzkami, żeby nie przegrzać jej. Dopiero jak zima będzie to swetry będę do niej nosił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomaszgalczewski
to, że ubrania są tanie nie znaczy że są gorszej jakości. a akurat denley cenię za fajnie skrojone koszule, niewygórowane ceny i promocje- teraz masz zniżkę 10% na asortyment w czarnym i pomarańczowym kolorze. kupuj póki masz okazję złapać coś taniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zajrzyj jeszcze do nas na rozeznanie. Kurtki pierwsza klasa, a teraz od stycznia mamy wielkie obniżki cen zimowych kolekcji. Kurtki kupisz za naprawdę małe pieniądze, a jak nie jesteś pewien jakości zawsze możesz poczytać komentarze użytkowników (pokazane są przy każdym produkcie w sklepie). To chyba najlepsza weryfikacja jeżeli sam boisz się kupować w ciemno :) ---> www.Ombre.pl I jakbyś miał pytania to pisz śmiało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facetka990
widziałam świetne na denley.pl właśnie. kupiłam nawet, ale sezon już właściwie się kończy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×