Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*BLE BLE*

Na samym początku każdy patrzy na wygląd potem ewentualnie patrzy się na charakt

Polecane posty

Nie wmowicie mi że wygląd się nie liczy i że wystarczy zagadać Tak wystarczy zagadać ale trzeba normalnie wyglądać ale wy tego nie zrozumiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz co, różnie to bywa, zwykle zwierzęta reagują na pierwszy bodziec jaki do nich dotrze, więc tzw. decydujące 5 sec. może różnie ukształtować kierunek wyobraźni względem konkretnej osoby, i nie koniecznie musi to być wygląd, bardzo często, dzisiaj w medialnej dobie, ludzie w pierwszej kolejności stykają się z głosem a więc buduą swój pogląd na podstawie tonu głosu, słów i ekspresji wypowiedzi potem samej treści, a czasami najpierw zaczynają 'czatować' i nie mając do dyspozycji dźwięków opierają się wyłącznie na treści... ale tak wygląd jest ważny i nie jeden/a przekreśli grubą linią wszystko to co wie, a inny/a nie. Wszystko zależy od charakteru właśnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz, Ble ble, mój facet ma niewiele ponad 160cm, zniekształconą twarz i nadwagę. A wybrałam go (miałam powodzenie u ładniejszych), bo jest inteligentny, kreatywny, dobry i ma poczucie humoru. Ty nie miałbyś u mnie szans, bo wciąż marudzisz. Ale na coś trzeba zrzucić winę prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no coś w danej osobie musi mi sie podobać,nie bede hipokrytką przy czym nie chodzi o to zeby facet był nie wiem jak przystojny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ladne kobiety powinny miec oprzystojnych mezow a ty jestes hoipokrytka bo urodzi sie z tego brzydka dziewczynka ktora bedzie cierpiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze urodzi się ładna dziewczynka (po mnie), a może inteligentny po obojgu rodzicach synek, który sobie poradzi? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie szanuje takich kobiet jest z brzydszym i pewnie pokazuje swiatu jaka wspaniała jet bo moze miec kazdego a wybrała takiego/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety w szczególnośc***atrzą na wygląd faceta i musi wyglądać jak model? a jak nie wygląda to taka kobieta go oleje i powie "spadaj"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Ble Ble - Bo wzrok jest pierwszym zmyslem jakim najczesciej odbieramy otoczenie , w tym inne osoby. Najpierw kogos widzimy , patrzymy , a potem dopiero decydujemy sie czy chcemy cos wiecej. To dotyczy obu plci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z ładnej miski się nie najesz. Sam wygląd to mało ale pomaga gdy ktoś ogólnie jest fajnym człowiekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×