Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Co na apetyt dla 1,5 rocznego dziecka?

Polecane posty

Gość gość

Wysiadam już. Wszystko powyżej 3 roku życia, a jest coś dla 1,5 rocznego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i po co go tak pasiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może zastanów się czy nie ma za dużo przekąsek i dlatego nie chce jeść posiłków? napisz szczerze co dziecko zjada w ciągu dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeden skromny posiłek w postaci danonka bądź Monte, nic innego nie chce. Teraz zrobiłam jej jajecznice na maśle z szynką i zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kur... 4 łyżki i nic, a rano nie dawalam jej mleka specjalnie, by zjadła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja w grudniu skonczy poltora roku i tez przechodzilismy faze,ze nie chciala jesc. Wyeliminowalam z jej diety wszystkie przekaski- nawet niesolone chrupki kukurydziane i trzymalam sie stalych por jedzenia. Jak nie zjadla raz,trudno. Z glodu nie umrze przez kilka godzin. Nie podawalam jej tez zadnych danonkow,bo tam i cukier i syrop glukozowy. Do picia tylko herbatki ziolowe/owocowe nieslodzone,bo wody pic nie chce. No i pilnowalam,zeby zawsze jadla ze mna,to samo co ja. Po 3 dniach zjadala juz wszystko normalnie. Odstawilam jej tez nadmierna ilosc owocow,teraz je raz dziennie,przewaznie na drugie sniadanie,przed drzemka. Uwielbia placki wszelkiej masci i kluski,robi sie je chwile. Jak idziemy na spacer w reke dostaje pokrojona marchewke lub seler naciowy (jej nowa milosc). Na obiad pokochala kasze peczak z miechem,warzywami i sosem. Uwielbia makaron w kazdej postaci. Wszystko doprawione,tylko soli nie uzywam do przyprawiania,jedynie do gotowania ziemniakow,makaronu,ryzu. Kosztowalo mnie to troche kreatywnosci,ale teraz je super,4 posilki dziennie (sniadanie,drugie,obiad i kolacje) i tak co drugi dzien,zaraz po obiedzie daje jej czastke czekolady lub ciacho-do kolacji zawsze zdazy juz zglodniec;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu autorka. Dziś nie podałam jej mleka, zjadła 1 paluszek kukurydziany, 4 łyżki jajecznicy i cały jogurt truskawkowy 150g. Zupki, dania, placki, makarony, ziemniaki, warzywa to odpada, już nie wiem co robić. Lekarka mówiła, że ma strasznie rozpulchnione i zaczerwienione dziąsła. Ma już wszystkie zęby. Jednak byliśmy tydzień temu i wtedy córka jadła 2, 3 bite, spore posiłki, wiec się tak nie skarżyłam Ale od tygodnia jest tragedia. Wyszło zapalenie migdałków i antybiotyk, który dziś bierze ostatni raz, wiec w sumie powinno być już ok. Spróbuje zrobić tak jak piszesz do środy, jeśli nie przyniesie efektu, udany się do pediatry po skierowanie na jakieś badania. Mama mnie męczy o ten syrop, ale sławny apetizer jest 3+ zastanawiam się dlaczego. Czy mogę podać pół dawki? Czy są tam substancje, z którymi 1,5 roczne dziecko sobie nie poradzi? Jak czytalam to są tam same witaminy i ziółka wspomagające produkowanie kwasu żołądkowego i lepsze trawienie. Z jednej strony chciałabym podać córce pół dawki, ale z drugiej strony się boje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć autorko. Czy podałaś dziecku ten syrop na apetyt lub znalazłaś coś dla półtorarocznego brzdąca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×