Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość123123

Przedwczesny wytrysk...

Polecane posty

Gość gość123123

Witam mam problem otoz ostatnio doszlo do zblizenia z moja dziewczyna. Calowalismy sie i piescilismy ponad 2 godziny. Jestem prawiczkiem 19 letnim a ona jest starsza o 3 lata, i nie jest dziewica. Ostatnim razem prawie doszlo zblizenia... Prawie poniewaz podczas pieszczot ocierala sie o mojego czlonka przez ubrania. Godzine pozniej pczas gdy sciagnelisjy majtki i ona zaczela zakladac mi prezerwatywe mialem wytrysk. Z racji tego iz nie mialem mozliwosci umyc sie czy cos do zblizenia nie doszlo. Calowalismy sie po tym przez jakis czas i wiem ze bardzo jej brakuje seksu. Powiedziala zebym sie nie przejmowal bo to dla niej konplement ale czuje ze to tylko slowa pocieszenia. Co robic Panowie i Panie? Boje sie kolejnego zblizenia.

. Powiedziala zebym sie nie przejmowal bo to dla niej konplement ale czuje ze to tylko slowa pocieszenia. Co robic Panowie i Panie? Boje sie kolejnego zblizenia. xxx posłuchać swojej dziewczyny, docenić to, co powiedziała (musi bardzo cię kochać) i próbować kolejny raz ale tak abyś mógł się wymyć i kochać z nią drugi raz gdy jeszcze raz za pierwszym razem spuścisz się za szybko. Są dwie możliwości albo jest to wynikiem stresu i z czasem się to unormuje albo masz faktycznie przedwczesny wytrysk i już na zawsze będziesz miał z tym problem. Wówczas zastosowanie maści znieczulającej na penisa może być dobrym pomysłem ale chyba lepiej jednak wtedy iść do seksuologa.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować