Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćgggggggttttucdrsxgchchc

dieta.

Polecane posty

Gość gośćgggggggttttucdrsxgchchc

Chciałabym się dowiedzieć ile mogę schudnąć na diecie 1400 kcal? Do tego codziennie ćwiczę Ewę chodakowska i przyjmuje spalacz tłuszczu Olimp thermo speed hardcore??? Jak myslicie po jakim czasie zrzuce kg???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak niskokaloryczna dieta przy tak dużym wysiłku może jedynie doprowadzić do wycieńczenia organizmu. Nie warto się tak męczyć, bo przecież nie będziesz tak całe życie się odżywiać i tyle ćwiczyć. A jak podniesiesz sobie nagle kaloryczność to będzie efekt jojo. 1600 to moim zdaniem bezpieczne minimum, oczywiście ta dieta musi być odpowiednio zbalansowana. Faszerowanie się spalaczami tłuszczu to też moim zdaniem nie najlepszy pomysł, jeżeli nie będziesz jeść słodyczy i fastfoodów, a dużo warzyw i pełnowartościowych produktów to żadne wspomagacze nie będą Ci potrzebne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasi291
Nie możesz się tak forsować. Lepiej jedź większe posiłki niż później po skończonej diecie ma być efekt jojo. Ja jestem na diecie już 2 miesiąc wraz z suplement African Mango http://szczupla-kobieta.pl i powiem Wam,że suplement rewelacja mimo iż byłam sceptycznie nastawiona to teraz po prostu Wow. Wcześniej nie mogłam opanować swojego głodu ciągle bym coś przegryzała, a odkąd przyjmuję suplementację to nie mam z tym problemu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×