Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość eliska2001

To już menopauza?

Polecane posty

Gość gość
Powinna szybko załozyć spiralę z hormonem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co z andropauzą u facetów ???? Mojego męża dotknęło to w wieku 48 lat... Mój maż praktycznie stracił ochotę na sex. Jestem w wieku 42 lat i nie mam z tym problemu i czuję się jak bym miała 25 lat. Kupiliśmy z mężem tabletki na potencję Long men http://wzaufaniu.pl/potencja-dla-panow/7977-long-men-tabletki.html. Bardzo pomogło i mężowi wróciła ochota na sex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinna sie zgłosic do ginekologa, który po badaniu moze zdecydowac o zastosowaniu hormonalnej terapii zastępczej. Kuracja taka bardzo pomaga w opanowaniu klimakterium i całej otoczki z tym związanej. Wspomagająco niech kupi Harmonelle, polecana jest własnie przy HTZ, by nie nabawić sie żylaków czy osłabienia wątroby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie wybuchy gorąca pojawiły się po 45 roku, do tego suchość pochwy. Na problemy z nawilżeniem ginekolog polecił mi hydrovag, globulki z hialuronianem sodu. Szybko i skutecznie poprawiły nawilżenie, miałam wrażenie że śluzówka sfer intymnych zrobiła się bardziej elastyczna. W końcu pęknięcia i otarcie mnie nie męczyły. Jeśli chodzi o uderzenia gorąca, produkty z soją u mnie pomagały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmarcylia
A ja myslalam,ze to menopauza,a w ciazy jestem,zdrowe i ja i dziecko badania mialam43l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na andropauzę najlepszy jest Long Men... nie ma lepszego suplementu diety w 100% bezpiecznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też się podpisze pod zbawiennym działaniem Long Mena na wczesne objawy andropauzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Możliwe.Ale jeżeli ciocia nigdy nie obserwowała cyklu (a przypuszczam, że nie, wiele młodych kobiet nie ma o tym bladego pojęcia)-bez wizyty y lekarza trudno to stwierdzić.Z obserwacji menopauzę stwierdza się, jeśli miesiączki nie było przez co najmniej 12 miesięcy, wcześniej, gdy cykle stają się coraz dłuższe, mówimy o pre-menopauzie (to na około 5 lat przed prawdziwą menopauzą).Można dostać testy menopauzalne (podobne do testów owulacyjnych).W aptece też można nabyć preparaty naturalne (np.na bazie ziół), łagodzące przykre objawy.Zawsze jednak warto wybrać się do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×