Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

want to want me

Tym optymistycznym akcentem

Polecane posty

Gość gość
Dzień dobry 🖐️poznamy się? bo piosenka fajna. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piosenka to klasyk, moim skromnym zdaniem :) Puchaczu, mgła towarzyszyła mi wczoraj. A dzisiaj ubrałam kalosze (no prawie :P) i tylko widzę jeden mały problem - nie umiem śpiewać, ale jeśli chcesz posłuchać to możemy podyskutować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zatem poczekamtuż za rogiemcichutkoaż się los odmienijakby co, to z parasolką. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjj, dzisiaj obowiązuje mnie elegancki strój, więc wyjątkowo towarzyszy mi parasolka :P Ale zawsze chętnie zaśpiewam "Płonie ognisko w lesie ... " choć dzisiaj bardziej adekwatny byłby "deszcz, jesienny deszcz, mokną pod nim karabiny ..." :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem dziś chyba mało precyzyjna :) Mój dzisiejszy strój to właściwie wersja smart casual i nie jest wyjątkowo wymuszona sprawami służbowymi :classic_cool: Bardzo zaciekawiło mnie to, w jakiej scenerii lubisz oglądać eleganckie kobiety? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie nie jestem "tap madl" :P natomiast często snuję się w wieczorowej czarnej sukni z odkrytymi plecami po pięknie oświetlonym tarasie z widokiem na urzekającą barwę oceanu, z kieliszkiem białego półsłodkiego wina, względnie szampana w dłoni. Chętnie zaproszę Cię jako osobę towarzyszącą, następnym razem :classic_cool: A poważnie - sądzę, że każda kobieta lubi być elegancka ... dla swojego mężczyzny, w bardzo osobistej scenerii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja propozycja jest taka;Elvis w samochodzie, na początekpotem deszczowo, bez owijaniaco Ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest i namolny debil :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie hejty? Jakie przyklaskiwanie debilu z kłamnady? Vałka może była wredna, ale Matu nigdy nie wdawał się w pyskówki. Lepiej wyjaśnij dlaczego z taką pasją tępisz koorestwo na kafe, ale mimo to bronisz największych dzifek?SW spijała sperme Koka i wsadzala mu język w doopę,Szamberium pokazała co potrafi swymi opowiadaniami,a Want to już wogule!Chyba nie powiesz że nie widzialeś tematu do krwistego,jak go przepraszala ze przeroochala się z innym? Gnoisz koorestwo?To może traktuj kazdego po równo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też dobry :)uśmiechu i słońca 🖐️schowam się znów w zaułku na trochękurtka M65, oliwka z kapturem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kryzys? Nieeee, ja rzadko miewam kryzysy, doły i tym podobne "sytuacje" :) Wykrzyczę się , wypłaczę, po czym mówię sobie "wstań, powiedz nie jesteś sam" :D Lubię spontan, lubię czasem zrobić coś niestandardowego - coś, czego nikt by się po mnie nie spodziewał :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest nieodkryta granica. Można ją interpretować i odkrywać w bardzo różny sposób, ale myślę, że zawsze ostatecznie będzie kojarzyć się z czymś przyjemnym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Puchacz to chyba(?) doktor Proctor. Want nie jest w żadnym razie świeżynką, widać po słownictwie i śmiałości poruszania się po forume że ta osoba jest tu już kilka lat. Nikt przypadkowy nie wchodzi na kafee ot tak i zakłada temat. Najpierw że tak się wyrażę ma staż gościa w tematach innych, zanim się odważy założyć swój topik. Większość " przypadkowych" gości nie założy go nigdy. A Want w takie rzeczy się nie bawiła. Stąd moja refleksja że to już któryś z kolei na przestrzeni lat nick Want. Co oczywiście nie jest zabronione;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Psuj to Puchacz i Hamak Ciekawski :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łonda poluje na kolejnego bolca do obciągania na mailu :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie winny kretynie,tylko odpowiedz dlaczego nie brzydzi cie kurestfo Want,zdrady Imp i lizanie kokowego 0dbytu przez mężatkę z dziećmi SW?Czemu wciąż milczysz na ten temat?W koncu tak bardzo brzydzisz się puszczalstwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O :classic_cool:ja też chciałbym upolować, nie mówię że licealistkęale żeby nie miała zbyt dużych piersiale kółeczka mogą być dużedodam że gram na fortepianie palcami i znam fajne drogiprowadzące do granicoczywiście dzięki kobietomi nie rozstaję się z M65 nawet zimąto co...wrzucisz mi jakiegoś jotpega sympatycznego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×