Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Kariba

Złoto i srebro koloidalne do picia

Polecane posty

Gość Kariba

Czy ktoś z was stosował te dwa specyfiki doustnie i w jakich dawkach? Przez jaki okres? Ile należy robić przerwy? Czy można je przyjmować jednocześnie? Mowa o niejonowym nano złocie i srebrze koloidalnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaduk
Ostatnio to jestem absolutnie zachwycona nano srebrem niejonowym Pro Aktiv. Oczyszcza organizm, łagodzi stany zapalne, odparzenia, przemrożenia i tak dalej. Szerokie zastosowanie, także dobrze w apteczce coś takiego mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccca

Najlepiej kupić złoto medyczne na proaktiv.pl. Tak samo mogę polecić ich srebro, robiłam sobie nim detoks nie tak danwo i efekty są świetne. Musiałam mieć sporo tych różnych wirusów i pasożytów w organizmie, bo czuję ogromną różnicę na plus właśnie po kuracji srebrem koloidalnym.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc tak: prawdziwe srebro koloidalne niejonowe ma kolor żółtawy, wszystko co jest bezbarwne to zwykła woda, testy na zawartość srebra jakimiś narzędziami do akwarystyki nie ma sensu, z prostego powodu, srebro niejonowe nie przewodzi prądu ponieważ nie ma jonów (fizyka) a wszystkie urządzenia takie opierają się na 2 elektrodach, które badają przepływ prądu między nimi (czyli czy są jakieś jony co przeniosą ładunek elektryczny). Złoto koloidalne ma kolor biskupi, ciemno czerwony wręcz mocno bordowy - jak je się przelewa to można zobaczyć kolor w strumieniu taki w fiolet wchodzący. Jeżeli chodzi o właściwości srebra koloidalnego to stosuje się je jako antywirusowe, antybakteryjne i antygrzybiczne, roztworami srebra robi się dezynfekcje na COVID w karetkach - nawet na początku epidemii były artykuły o takich akcjach. Złoto koloidalne jest idealne na stawy, na blizny na problemy skórne i czytałem, że na serce i pamięć. Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×