Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dziecko robi kupe w majtku w przedszkolu Pomocy !!

Polecane posty

Gość gość

Córka ma 3 lata, przezywa bardzo pojscie do przedszkola. Zaczela robic kupę w majtki w przedszkolu. W domu tego nie robi. Panie maja pretensje do mnie, ale co ja mam zrobic ? Tlumacze jej, ale wciaz to sie dzieje.. czy ktos mial taki problem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale dlaczego pani z przedszkola ma pretensje???? dziecko celowo tego nie robi przecież, zorientuj się, moze ktos jej dokucza, moze się wstydzi robić kupę w przedszkolu, itp, a moze pomogą nagrody za każdą kupę w sedesie?:) u nas to poskutkowało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to za debilne przedszkolanki albo komplenie bez doswiadczenia. Przeciez powinny wiedziec ze dla dziecka pojscie do przedszkola to mega stres wiec moze sie to wlasnie objawic takim zachowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to za beznadziejne przedszkolanki? To jest male dziecko i moze wystapic taka reakcja na stres. U nas polowa grupy (.jak nie więcej) w trzylatkach nie raz zrobilo kupe w majtki i co? Nic .Panie przebraly, umyly i nigdy nic nie komentowaly. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jedna z pan przyszla do mnie i z tekstem ze dziecko powinno juz wołać kupe i czy w domu tak robi, na drugi raz juz widac bylo ze byla poirytowana i tekst ze znoau to samo i mam tlumaczyc corce ze kupę sie wola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No , bo 3 latek powinien wolac, a nie walic w gacie. I jeszcze panie musza przebierac i myc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ona wolala i w domu tez wola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro wolala to skad kupa w majtkach? Do lazienki nie potrafi dojsc? Moze trzeba ja zaniesc, posadzic, tylek wytrzec i przyniesc spowrotem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie umiesz czytac ? Pisze chyba ze wola w domu, w przedszkolu nie. Corcia bardzo sie stresuje przedszkolem, placze i nie chce chodzic i do tego ta kupa.. zabrac jej z przedszkola nie mogę, bo podjelam prace. Pytam tylko jak sobie z tym poradzic, wiec daruj sobie glupie komentarze jak nie masz nic madrego do powiedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieko nie jest gotowe do pójcie do przedszkola, to bardzo indywidualna sprawa.Skoro dziecko ma takie wielki stres,że wali w gacie, szukaj pomocy u psychologa dziecięcego a nie na kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przedszkole to nie żłobek, nie dziw się, że nauczycielka zwraca Ci uwagę. Co by było gdyby 20 dzieci codziennie waliło w gacie? Nie można byłoby nic zrobić, żadnych zajęć, wspólnych zabaw, wyjść na spacer. Jeśli jest problem Ty jako matka powinnaś szukać rozwiązania wspólnie z nauczycielką. Okaż zainteresowanie, pokaż, że chcesz rozwiązać problem. Ty chciałabyś codziennie cudze dzieci przebierać i tyłki wycierać? Nie po to ktoś studiuje 5 lat. W przedszkolu wbrew pozorom jest masa innej roboty, a z takimi maluchami tym bardziej. Mimo, że pewnie łazienka jest przy sali, nauczycielka ma spuścić z oczu resztę dzieci żeby przebrać jedno dziecko? A jeśli w tym czasie innemu dziecku coś się stanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz nie przesadzajcie. Te przedszkolanki sa beznadziejne i tyle w temacie. W normalnym przedszkolu nikt nie robi afery ze dziecko 3letnie zrobilo kupe w gatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie ja napisalam, ze nauczycielka ma przebierac ciagle moje dziecko ??? Zapytalam o rade, jak ro rozwiazac jaak sobie poradzic, a Ty mi wyjeżdżasz z elaboratem ze mam nic od nauczycielki nie wymagac. Zdarzylo sie jej to poki co trzy razy wiec codziennie jej nie przebieraja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym w grupie mojej corki sa dwie nauczycielki i jedna opiekunka wiec sama nie jest na cala grupe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ohoho myślicie, ze tylko dziecko autorki wali w gacie? błędny pogląd, mam koleżankę przedszkolankę i 2 dzieci w przedszkolu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No coz, do pracy w przedszkolu trzeba miec powolanie. To nie to samo co praca w szkole. A zakres obowiazkow obejmuje rowniez opieke nad dziecmi, a nie tylko nauczanie. Moze sie zdarzyc, ze male dziecko zrobi siku czy kupe w majtki, czy zwymiotuje, czy obleje sie zupa. Mojemu synowi raz zdarzylo sie zrobić kupe w majtki i raz zsiusiac pierwszego dnia bo byl tak podekscytowany ze sie zapomnial w czasie zabawy i sama przedszkolanka mi tak powiedziała. A jak zrobił kupke to jeszcze zapytala czy sie nie gniewam, ze brudne majtki wyrzucily. Takze wiele zalezy od przedszkolanki. A co do corki autorki to moze autorko wstawajcie wczesniej, i sadzaj ja rano moze zrobi kupke rano i potem bedzie ok ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babcia Jagna
Dziecko przeżywa, nowe otoczenie i pewnie dlatego dziecko załatwia się w majty.Czy w przedszkolu nie sadzają dzieci na sedes? To jeszcze małe dziecko i może nie zna drogi do ubikacji.Przedszkolanki, to co???? Święte krowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 21.10.2016 o 17:48, Gość Babcia Jagna napisał:

Dziecko przeżywa, nowe otoczenie i pewnie dlatego dziecko załatwia się w majty.Czy w przedszkolu nie sadzają dzieci na sedes? To jeszcze małe dziecko i może nie zna drogi do ubikacji.Przedszkolanki, to co???? Święte krowy?

A to przepraszam, do tej ubikacji jakiś labirynt prowadzi? Przecież łazienka jest zawsze przy sali, chyba tylko kompletny d e b i l może nie zapamiętać drogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×