Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Paulina21081991

prezent kto doradzi

Polecane posty

Gość gość
Jeśli szukasz ładnych zegarków na prezent, to zdecydowanie polecam https://poljot.com.pl/ - kupiłem tam zegarek dla siebie i jestem z niego naprawdę zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate3
Jeżeli coś do samochodu i sensowny budżet, to może alkomat, jeżeli będzie dobry (np. alkohit x5), to nie wyląduje w kącie. Nie warto kupować czegoś taniego, co łatwo może się popsuć, a zawartości alkoholu we krwi równiez wiarygodnie n ie poda. Jeżeli nie gadżet elektroniczny, to może odzież - czapka, rękawiczki lub nietypowo parasol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwina12345
Ja kupiłam swojemu facetowi wideorejestrator w Teletorium, ostatnio miał stłuczke i okazała się naprawdę przydatna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swojemu facetowi kupiłam zegarek Citizen w http://www.demus-zegarki.pl/. Wolałam zainwestować w jeden, a porządny, żeby miał go na długie lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do prezentu nie wiem, ale sensownym dodatkiem będzie jakiś krem, olejek, czy mus. Najlepiej NIVEA, bo nie oszukujmy się... Są najlepsze ;) Ostatnio głośno się też zrobiło o tych musach do ciała właśnie od NIVEA, może będzie w sam raz? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elzbieta Muciek
Witam. Szukasz idealnego prezentu ? Polecam bardzo fajną stronkę http://www.cozacena.pl/ Znajdziesz tam na pewno gustowny prezent i niedrogo. Przesyłka szybko zrealizowana. Z płatnością nie ma problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno w opakowaniu prezentowym będzie się prezentował dobry kosmetyk. Jakaś perfuma? Olejek? NIe! Jedwabisty mus do ciała od NIVEA, to jest strzał w dziesiątkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajsa29
moim zdaniem zegarek to zawsze bardzo dobry pomysł, ja sama na te święta planuję kupić narzeczonemu smartwatcha, upatrzył sobie w sferisie ale znając życie i tak pewnie nie będzie niespodzianki bo już zaczyna podejrzewać jakie mam plany;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maartamarta
kamerka sportowa, ja swojemu ukochanemu kupiłam w teletorium i bardzo się ucieszył :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misska
Myślę, że zegarek jest dobrym pomysłem, a jeśli szukasz też czegoś innego, to spróbuj w dziale Prezenty na porównywarce cen http://www.cozacena.pl/prezenty, tam zawsze znajdziesz coś dobrego. Często z tego korzystam i nigdy się nie zawiodłam, mają naprawdę dobre oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elegancka koszula, portfel, może jakiś śmieszny gadżet :) zegarek to też bardzo fajny pomysł :) ja często szukam inspiracji na prezent na stronce CoZaCena.pl - http://www.cozacena.pl/ bo z prezentami zawsze mam problem :) ten serwis to fajna porównywarka cen, pokaże sklep gdzie można kupić daną rzecz najtaniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzamy się, najlepszy prezent to prezent praktyczny. My ze swojej strony możemy polecić prezent jakim jest męskie ubranie. Czy to sportowy dres dla biegacza, czy zestaw koszula + marynarka na pewno taki upominek ucieszy każdego faceta. I decydując się na którąś z propozycji zajrzyjcie do nas na rozeznanie. Bo sklepem internetowym z odzieżą męską własnie jesteśmy i bez zbędnej bawełny polecamy do nas wpadać.  W internecie jesteśmy tutaj --> www.Ombre.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja często kupuje rzeczy z tokantis;) Też lubie praktyczne prezenty, które efektownie wyglądają - power banki , notesy czy fajne kubki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pelagggia
mój napalił się na smartwatcha więc mu kupiłam taki niedrogi w teletorium :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pela69
Też swojemu kupiłam smartwatcha z wyglądu bardzo podobny jak ten z linku w sferisie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie tylko, warto poszukać ciekawych prezentów również w sklepach internetowych gdzie znajdziecie szeroki wybór, ja zamawiałam na www.Superszoper.pl i jestem bardzo zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marienanne
Ja długo się wahałam nad prezentem, ale w końcu kupiłam w Teletorium fajnego smartwatcha i to był naprawdę dobry pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dracary
@up którego smartwatcha z Teletorium kupiłaś? bo ja właśnie zastanawiam się nad kupnem któregoś i nie mogę się zdecydować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×