Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kindżelika

czy mozliwe jest odzyskanie dziewczyny?

Polecane posty

Hejo. Krotko. Zerwala ze mna dziewczyna, 4miesiace temu. Ma teraz innego chlopaka, ze mna nie chce miec zadnego kontaktu, zablokowala facebooka itp. Nie miala konkretnego powodu z ktorego zerwala, jednak przyznam sie, nie bylem perfekcyjnym chlopakiem, ale zlym na pewno nie. Chcialbym przestac o niej myslec, ale nie da sie, codziennie neka mnie w snach. Mega mocno ja kochalem. Jak to jest, jak juz zerwiecie to nie mamy juz szans? Chociazby za rok, 2, kilka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kombinuj chłopaku na siłowni przypakuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misterium
Nie trzeba mieć konkretnego powodu, wystarczy, że się Tobą znudziła i znalazła sobie nowego. Czy są szanse? Nikłe. Ja tylko raz wróciłam do faceta. I tylko po to, żeby się zemścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko zalezy co było powodem rozstania sam wiesz cos zrobił i czy to jest wybaczalne jak w twojej ocenie masz szanse zawalcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zrobilem nic konkretnego. ona mowi ze sie zmienilem, ze przestalo mi zalezec i podobne bzdury. Co ja uwazam za powod to, ze zaczelo mi brakowac pomyslu na spotkania, spotykalismy sie u mnie w domu ogladajac film i kochajac sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
probowalem walczyc, przyjechalem do niej co skonczylo sie tylko na wyzwiskach i mowieniu ze mnie nienawidzi, niby cierpi, ze ja tak bardzo zranilem, ze zmarnowala ze mna 1,5roku czasu. A po prostu wybrala innego z ktorm byla juz tydzien po zerwaniu ze mna. Jedyna realna opcja na odzyskanie jej wedlug mnie to poczekanie az sie rozstanie z tym chlopakiem i moze sama kiedys napisze, tylko wlasnie chcialem sie dowiedziec czy to tak dziala u dziewczyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z wlasnego doswiadczenia wiem, ze to tak nie dziala. bylem z dziewczyna 4 lata piekna cudowna mlodziencza milosc cos pieknego z dnia na dzien zaczelo sie psuc. potem okazalo sie ze pisze z kims, potem, ze spotyka, a teraz ma chlopaka od 3 lat. chlopie daj sobie spokoj bo zmranujesz sobie zycie. moja krotka rada daj sobie spokoj znajdz sobie jakies zajecie zacznij chodzic na silownie, znajdz prace dorywcza jesli jeszcze sie uczysz a milosc sama przyjdzie nawet nie bedziesz wiedzial kiedy i jesli nie s*********z tego to znowu uda ci sie z kims zwiazac. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
albo narozrabiałeś tak ze przestała kochac i reaguje wręcz histerycznie na próby kontaktu z nią albo ciebie wogule nie kochała tylko była ewentualnie zauroczona,poznała innego i szuka wymówki,zwala wine na ciebie żeby się wybielić może nie chce ciebie ranic mówiąc wprost ze nie kochała,,jak dziewczyna kocha to inni dla niej nie istnieją,,nie narzucaj się jej bo może to zadziała c jeszcze gorzej,czasem komus udaje się odzyzskac druga osobe a czasem trzeba dać sobie spokój i pogodzić się z myslą ze ją stracilismy,szkoda ze szczerze z nią nie pogadałeś i nie zapytałeś jakie masz szanse,czy jest tego pewna ze nie chce ciebie i nie będzie chciała,,walczyć zawsze można ale nie można drugiej osoby zmuszać i osaczac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może tamten okaze się chujem a jeśli tobie będzie bardzo zależało to ja odzyskasz,dziewczyna ochłonie co do ciebie i będzie czula złość do tamtego to będzie ci łatwiej,tez zależy co było u was nie tak bo może przejrzała na oczy i masz wady których nie jest w stanie zaakceptować,jesli nie chcesz czekac to radze znaleźć sobie zajęcie,prace która wypełni ci czas,oglądaj profile różnych dziewczyn,pisz z innymi to może w końcu uczucie do tamtej ulegnie spłyceniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ćwicz ciało i charakter to wazne,ulotnij się na razie z życia dziewczyny,moze zatęskni,warto dowiedzieć się dlaczego ciebie odrzuca ale teraz może nie chcieć z tobą rozmawiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkkhkhl8686
może jesteś niezdecydowany może jesteś nudziarzem albo gadułą co nie znaczy ze ona lubi złych facetów ,moze ją za bardzo osaczałes,moze masz inne w**********e cechy,moze robiłeś cos co ja oddalało od ciebie i w koncy miała dosyć a może nie potrafi być stała w uczuciach,dziwne ze ją niby raniłeś jak twierdzi wiec rzuca się w ramiona innego tak od razu,ja bym miała uraz silny do wszystkich facetow i nie myślałabym tak szybko o następnym związku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meeluzynaaa88
Ciekawe czy faktycznie ci zależy czy tylko tak piszesz a jak do ciebie wróci to nadal będziesz ją ranił za jakiś czas,dziwne ze wy faceci nigdy nie dostzregacie swoich wad czy podłych zachowan ,zawsze je spłycacie a potem nagle zdziwienie jak kobieta odchodzi bo przestala kochać,,musi naprawdę wydarzyć się dużo zła żeby dziewczyna straciła uczucie do partnera jeśli naprawdę kochała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona już wybrała,daj jej spokój,widocznie nie byłes taki idealny jak ci się wydaje albo ona jest zwykłą suką,któreś z tych dwóch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze ją odzyskasz jesli będzie miała 100proc pewnosci ze moze ci ufać i polegać na tobie,ze jej nie zawiedziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego raz piszesz jako kobieta a raz jako mężczyzna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kindżelika
wczesniej uzywalem tego konta razem z dziewczyna ;D Dzieki za tyle odpowiedzi, nie spodziewalem sie. Pracuje jak cos, mam 21lat, i nie twierdze, ze bylem idealnym w zwiazku, popelnialem bledy, ale nie jakies konkretne, po prostu mowie, ze dziewczyna nie miala konkretnego powodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie miała konkretnego. Powodu to moze byc ci łatwiej. Ją odzyskac jak nie tetaz to za jakis czas,gorzej bys miał gdyby były powazne błedy popełniane latami i gdyby ta decyzja o odejsciu w niej narastała od długiego czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem kobieta. bylam w fajnym zwiazku 4,5 roku ale nie przetrwal odleglosci. ja odeszlam. zranilam go bardzo ale uwazalam ze robie slusznie. 3 tygodnie pozniej mialam nowego faceta -z samotnosci bo adonis to to nie byl. zwiazek byl do bani. ja bym chciala zeby ten moj eks sie odezwal. nie wiem jakby sie to potoczylo bo po kilku latach pewnie jestesmy innymi ludzmi. druga sprawa zalezy co jej zrobiles, bo jesli znudziles to raczej nie ma sensu bo takie bledy sie powtarzaja predzej czy pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×