Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miss Impatient

ważne info insajd dis mesidż

Polecane posty

Gość gość
Dajta resztę pokemony:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mąż dużo atrakcyjniejszy od żony. Przynajmniej na podstawie tych zdjęć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zła? ohydna. wygląda jak pokemon z cyrku. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko Palikooooot, tylko... Tylko Platforma!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jest brzydka. Tylko wygląda tak zwyczajnie , hm. Cóż. Człowiek sobie wyobraża że na forume siedzą jakieś blondwłose heroiny albo ogniste rudzielce, tudzież kruczoczarne seksbomby. A widzi że są to po prostu miłe dziewczyny z sąsiedztwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie! Wcale nie wygląda normalnie. Jest obrzydliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nijak panna ze zdjęcia nie przypomina mnie :( Partner też ani krzty nie ma z mojego lubego :( Niemniej jednak panna urocza. Jak widać skoro ma partnera to nie jest aż tak zła w realu, czyż nie? Ilu z was tylko marzy o stałej kobiecie i kryje się pod maską kompleksów? Komentarze o brzydocie i obrzydliwości ww. panny pochodzą zdecydowanie od kogoś kto ją ewidentnie znienawidził. U mężczyzn typowe zachowanie (nie tylko kobiety są zawistne) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fan Migotki
Wracaj na F23 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michuuuu
Jej partner calkiem niezly. Wyglada jak Ksiaze William. Bralbym na pelnej zyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani      Marta
Miss skończ konfabulować,wydało się że twój dawny nick to Pozdro600 i Twoje dane są ogólnie tu znane, wiec po co to przekręcanie faktów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@Pani Marta Pewnie Pozdro600 wstydzi sie swoich poprzednich opowiesci takich jak seks z kuzynem i calym osiedlem plus sranie do krzysztalowego wazonu jak robotnicy przyszli remontowac lazienke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamiętam twoje oko i podchodzi po oko kobiety ze zdjęcia . To kto tu kłamie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
łooo więcej materiału z tymi pojepami :D ps. gdzie migota ma cycki ja sie pytam? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22222, błehehehe, toż to idealny materiał do przeróbki, jest tu jakiś dobry grafik? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EXTRA! super para! Tak trzymać :) Widać mają pasję nagrywania i uwieczniania wspomnień, ja jak już gdzieś pojadę to czasami nawet zdjęć zapominam robić - byle z dala od telefonu i klamota na szyi :O A fecet faktycznie ma cos z księcia Williama :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
p********e masz z Nuckiem, zamiast się cieszyć z wycieczki to pewnie nagrywa wszystko 24/7 :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miss Pozdro, skończ udawać że ty to nie ty, czy ty myślisz że tu debile siedzą i nie pamiętają jak pisałaś już spod Miss, że jesteś adiuntką na UW? Masz taką samą fotę na F23 jaką w profilu na FB. Wiem że dla baby, której do 40-ki jest już bliżej niż dalej, to troche lipton, jak wyciąga sie jej brudy typu sranie do wazonu, ale kafe nie zapomina i musisz to przyjąć na swoją płaską klatę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co ma f23 do FB ? jesteśmy na kafeterii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stary stulej
A pamietacie jak Migotka miala na F23 nicka Dzika Sraka? To byly dobre czasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzika Sraka? :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzika jak czarna Afryka :-P :-D :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Archiwizatore Luznego Wieska
Przypominam jeden ze slynnych postow pozdro600: dobra, moj pierwszy raz odbywal sie 3 razy, w sumie to 4. Pierwszy raz nr 1 Dopiero pozniej doszlo do mojej baraniej glowy ze moj facet wykorzystywal moja naiwnosc i niedoswiadcznie. Otoz po 4 miesiacach znajomosci nie mialam jakos ochoty odbyc z nim ten moj pierwszy raz. Zawsze podczas pieszczot on mnie namawial, kiedy zobaczyl ze nic z teg nie bedzie bo jestem twardym orzechem do zgryzienia, zaczal pogrywac w inne gierkiOtoz wpieral mi, ze jesli przed pierwszym stosunkiem sie przez jakis czas pocwiczy, to utrata dziewictwa nie bedzie tak bolesna. Wmawial mi ze bol pochodzi od nierozciagnietych miesni wejscia do pochwy, i ze trzeba cwiczyc rociaganie tych ze miesni. Polegalo to na tym, ze zawsze przy pieszczotach kladl sie na mnie nagi i czlonkiem mi gmeral w okolicach wejscia do pochwy, naciskal, napieral i ciagle wmawial ze we mnie nie wejdzie ze to tylko cwicznia, hehehehe, mialam 20 lat sluchajcie i uwierzylam Pewnego razu a byl to prima aprilis gdy tak lezal i napieral zachcialo mu sie kaszlec. Kaszlnal sobie raz, potem drugi i mnie cos zabolalo...pomijajac szczegoly szoku jaki przezylam, lamentu ze mi blone pzrerwal i krwi na przescieradle, to byl koniec tego pierwszego razu, gdyz wsciekla wygonilam go prawie z domu wrzeszcac, ze wcale tego nie chchialam... Moj drugi pierwszy raz - z Pania ginekolog Tia, okazalo sie ze blona byla tylko czesciowo naruszona, sprawdzilismy to pozniej palcem. Poszlam do gina razu pewnego w celach kontrolnych.....moj pierwszy raz u gina . I pyta sie babka, mnie lezacej w pozycji rozkraczonej na fotelu - czy byl pierwszy raz...? Ja do niej glupia - hmm, teoretycznie tak, praktycznie nie A ona mi na to - aha, i jak mi nie wlozy 2 palcow do pochwy jednym ruchem....mysllalam ze zrobie kupe normlanie z szoku. nie wiem czy zauwazyla co zrobila, ale ja po tej wizycie mialam krew na majtkach, a moj chlopak ponownie palcem stwierdzil, ze z mojej blony juz zostala tak z 1/5 Moj trzec****erwszy raz - aaa TV sie ogladalo.... Podczas ogladania nago TV, ten moj nieszczesny chlopak pieszcac mnie od tylu, znowu mi czlonka wwiercal w moja dziurke - w ramach cwiczen oczywsicie rozluzniania zwieraczy pochwy W pewnej chwili, gdy powiedziam dosc, on mi na to...ale ja juz w Tobie jestem, a ja mu na to - zartujesz, a on - no nigdy w zyciu . Tylko jakos tak dziwnie bylo, czulam tak jakby tylko czubek pytonga w mojej pochwie, dalej nie dalo rady wlozyc - booooosze!!!! Wiem, 23 cm to pokazny pytong, ale zeby miescil sie tylko czubek??? Nie moglam tego pojac. No i fajnie bylo, znowu krew na majtkach, po wzystkim - stwierdzilismy brak blony w 100% Moj czwarty pierwszy raz: Tak, tak, byl taki, nazywam go pierwszym razem, bo po raz peirwszy poczulam calego czlonka w mojej pipusi. Najbardziej pamietam z tego ulge - ze w koncu moge normlanie wspolzyc z mezczyzna i ze nie mam juz tej cholernej blony i ze nie musze juz cwiczyc zadnych miesni Troche to dlugie co napisalam.....i nie skladne moze, ale to prawdziwa historyja Smiechem zartem z tego goscia niezly byl agent, wmawial mi rowniez ze stosunek przerywany to najlepsza metoda antykoncepcji Debil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona brzmi jak troll z ero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha 23 cm :-D chyba liczone od dzuiry w dópie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiborda no logo
nuckowa zawołaj nucka na forume :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie to niewiarygodnie dziwi tylko jedno... Jak można się zakochać wtakim tłumoku Żadnej kobiecości wt ym poście, jakby napisał gej nienawidzący kobiet albo Tereska z filmu Cześć Tereska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×