Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sebii

50cio lecie ślubu dziadków

Polecane posty

Gość sebii

Szykuje nam się w rodzinie gruba impreza, a mianowicie okrągła rocznica ślubu dziadków. Generalnie połowa rodziny składa się na wspólny, fajny prezent dla nich. I wszystko ok, tylko, że ja chciałbym dać im coś jeszcze od siebie. Jestem z nimi dość mocno związany dlatego chciałem kupić im jeszcze jakiś drobiazg tylko ode mnie. Myślałem już o jakimś albumie ze zdjęciami, albo o ramce elektronicznej..tylko, że oni albumów mają już sporo, bo zdjęcia kolekcjonują od dawna. No i właściwie na tych pomysłach się zatrzymałem. Może Wy mi coś jeszcze podpowiecie co mógłbym im dać z takiej okazji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinka999
Ja ostatnio kupowałam na ślub swoich znajomych kryształ 3d z dedykacją. Fajna sprawa. Jest dużo wzorów więc skoro to rocznica ślubu to mógłbyś zamówić dla dziadków wzór z różą, albo gołąbkami miłości, albo np tortem weselnym. Co prawda taki prezent nie jest za bardzo praktyczny, ale idealnie nadaje się właśnie na pamiątkę dla kogoś bliskiego z takich okazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sebii
Brzmi ciekawie. Gdzie to kupowałaś? Gdzieś w internecie czy stacjonarnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorisZc
mi się właśnie pierwsze co nasunęły na myśl jakieś albumy ze zdjęciami, np Ty z dziadkami z różnych okresów Waszego życia. ale skoro mają tego dużo to faktycznie trochę bez sensu powielać. już nic innego nie przychodzi mi do głowy, ale kliknęłam w ten kryształ o którym pisze ewelinka i moim zdaniem warto to przemyśleć, bo faktycznie ciekawie to wygląda. myślę, że dla dziadków z takiej okazji to bardzo pasujący prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×