Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Tak oglądam te tureckie seriale i myślę czy by nie wyjechac do Turcji?

Polecane posty

Gość gość

Bylam tam tylko raz i to był cudowny czas. Teraz tam niebezpiecznue przez uchodciw. Żałuję ze na studiach nie wyjechaalam na erasmus,ale wttedy bylam mloda glupia i uprzedzona. Piekna tam jest muzyka i jedzenie dobre ludzie sympatyczni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takijeden666
Turcja jest wspaniała, też bylem, też chciałbym tam mieszkać... do tego co napisałaś dodam wspaniałą słoneczną pogodę, piękne widoki. W porównaniu polska to syf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobacz sobie na youtubie vloga dziewczyny co ma faceta Turka i mieszkala w Turcji pare lat. Nazywa sie Globstory. Dziewczyna bardzo fajnie pokazuje zycie w Turcji i ogolnie fajnie gada o wszystkim. Nawet pracowala w Turcji w szkole podstawowej. Teraz mieszka juz ze swoim facetem w Barcelonie ale nadal jezdzi duzo po swiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś czytalam bloga jakiejś laski i zniechecilam się do Turccjivbo ona tam opisywala jak z narzeczinym kupowali pralke na wysypisku :O taki jeden jedzmy razem :-D tak,poogoda,krajobrazy, perfekcyjny kraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takijeden666
Moja narzeczona niestety nie lubi gorąca więc będę musiał tutaj umrzeć. Ja tęsknie za Turcją głównie ze względu na ciepło i to niebo błękitne. Turcy w hotelach faktycznie mili, aż za bardzo. Ewentualnie religia i obyczaje może nie do końca by mi pasowały. Warto wyjechać choć na chwilę by mieć chociaż wspomnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj tam narzeczona,znajdziesz następna. Ja poznalam paru bogatych, przystojnych Turkow niestety nie byłam zainteresowana,a teraz żałuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W życiu nie byłam poza Europą, a do turasów mnie nie ciągnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Turasy ponizaja i bija kobiety i u nich to normalne bo taka maja kulture. Tylko nienormalna kobieta zadaje sie z turasami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajny ten vlog,spodziewalam się jakiejś rozkrzyczanej gimbuski a tu sympatyczna,dojrzala kobieta,super są jej filmiki, obejrzalam juz dwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe biją kobiety :-D na samej kafebjest mnóstwo tematów o tym jak maz bil żonę, dzieci i o dsiwo był polakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madiik
Powiem tak w turcji masz podział kultur ze względu na regiony a więc gdzie trafisz takie będziesz miała życie . Wiele tradycjonalnych rodzin traktuje kobiety lekko hmm można powiedzieć wykorzystująco ale to nie znaczy ze je biją lecz kobieta musi robić wiele rzeczy sama bez narzekania z kolei w niektórych partiach masz jak w Europie można powiedzieć że kobieta jest szanowana bardziej niż tutaj czasami . Co do życia ... jeśli masz pieniądze to możesz wszystko nawet uzyskać tureckie obywatelstwo i prawo jazdy także biorąc polskie oszczędności i jadąc tam na chybił trafił nie licz na cud no chyba ze twoje oszczędności przekraczają kilkadziesiąt tysięcy . Co do pogody to tez nie Licz na cuda jadąc na południowy wschód możesz napotkać większe zimno niż w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zycie w turcji nie jest takie jak ogladacie.Zalezy gdzie mieszkasz i w jakiej dzielnicy.Sprzedalam dom letni dlatego co sie robi w karaju bardzo zle jusz ze 3lata i szybko.Maz zdecydowal ze lepiej teraz bo jednego dnia tam sie czepna nas i wiary mojej. Historia sie powtarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×