Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Moja dziewczyna jest w ciąży i pali papierosy

Polecane posty

Gość gość
Moja mama paliła że mną w ciąży, urodziłam się co prawda zdrowa, ale dowiedziałam się, że groził mi bezdech, już w łóżeczku jak leżałam, tato mi się przygladał i zauważył że nagle staje się fioletowa, podniósł mnie i zauważył, że tracę oddech lub nie oddycham, więc do góry nogi i zaczął po plecach klepać, aż zacznę oddychać. Wiec już by mnie nie było. Ja myślę, że to przez palenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest śmierć lozeczkowa która może się zdarzyć każdemu dziecku nawet temu w pełni zdrowemu, moja mama nie paliła ale brat w czasie snu zaczął się dusic, na szczęście wszystko dobrze się skończylo i teraz jest zdrowym 16latkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystkie matki palaczki to durnoty. moja sasiadka w ciazy pali codziennie, nie moge na to patrzec. wy matki palaczki wyobrazcie sobie ze ten caly dym wdycha wasze dziecko i sie tym krztusi w brzuchu, kaszle, odsuwa sie ale nie moze bo jest na was SKAZANE. Na wasza laska badz nielaske! Nie umiecie sobie tego wyobrazic? bo ja umiem. Nigdy nie palilam i nie bede palic tego gowna a na medycynie widzialam czarniutkie pluca palaczy (preparaty narzadowe) jak i w cialach. Chcecie sie truc? Prosze bardzo ale nie trujcie waszych dzieci, one sa niewinne i na to nie zasluguja. Beda was kochac do konca zycia, was swoja matke, a wy, dlaczego chcecie im zaszkodzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko patole pala w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co było dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja córka pali a jest w ciąży. Jaki argument skłoni ją do zmiany swojego postępowania? Przecież tak nie wolno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×