Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Brak przyjaciol

Polecane posty

Gość gość

Ponad rok temu przeprowadzilam sie do nowego miasta. Poznalam pare kolezanek, z ktorymi, jak mysle, mamy sporo wspolnego, ale widujemy sie bardzo rzadko. Wydaje mi sie, ze mnie lubia, jedna dosc czesto do mnie pisze, smsuje, z druga mamy podobne poglady i dobrze sie rozumiemy w wielu kwestiach. Jesli urzadzaja jakiegos sylwestra czy urodziny, to zawsze mnie zapraszaja, ale weekendy zazwyczaj spedzam sama z narzeczonym. Zawsze mi sie wydawalo (patrzac na moje relacje z ludzmi w przeszlosci), ze normalne jest, ze dobrzy znajomi spotykaja sie regularnie, chociazby ten raz w miesiacu, na drinka po pracy czy cos takiego. A tu zazwyczaj jedynie ja cos proponuje. Nie wiem, czy ludziom szkoda pieniedzy na wypady na miasto (ja mam akurat dobra sytuacje finansowa, ale one tez nie sa biedne), czy po prostu ludziom sie nie chce, bo maja juz swoich wieloletnich znajomych i nie chce im sie inwestowac w nowe przyjaznie? Chcialabym poznac Wasze opinie, jak Wy byscie sie zachowaly poznajac nowa osobe, ktora lubicie, ale macie juz poukladane zycie towarzyskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie mam zadnych znajomych, zadnych przyjaciol, nie spotykam sie z nikim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale to jest normalne. im czlowiek starszy tym mniej ma znajomych. ludzie lubia siedziec w domu czasami lepiej nie miec znajomych,nie ma obgadywania, rozczarowania, ludzie sa falszywi, tylko jak cos chca to WTEDY ZAWSZE CZAS MAJA. Zwroc na to uwage. pozdrawiam i golwa do gory!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś X Czemu ? , mam podobnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zorganizuj jakieś swingers party

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś moze jestem aspoleczna, nie lubiana, chodze wiecznie ze smutna mina,,ludzie mysla ze jestem w****iona na cos badz na kogos wiec wola sie do mnie nie zblizac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś X No to mamy naprawde podobnie, może jestem trochę aspołeczny ale jeśli ktoś mnie już pozna to zmienia zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A masz faceta, że tak wprost zapytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś nie, moze dlatego tez jestem takim smutasem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mogę wiedzieć ile masz lat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam tyle na ile wygladam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiedzmy ze przekroczylam magiczna trzydziestke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś No to super bo ja też po trzydziestce. Może jesteśmy do siebie podobni. A chciała byś kogoś poznać, może się zaprzyjaźnić, pogadać. Takiego kogoś z internetu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś [19:38 ;) moze, a skad jestes ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Czy to teraz takie ważne :-) nie lubię o sobie pisać publicznie , nie zaglądam tutaj często. Fajnie byłoby kogoś poznać a kto wie co przyniesie przyszłość. Obydwoje samotni więc co nam zależy ?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś o prosze, tez nie lubie o sobie opowiadac publicznie.. ale jakiegos maila chyba moglbys podac? badz gg jesli uzywasz.. ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gg nie używam , w brew pozorom nie zawieram internetowych znajomości :-) . maila mógłbym podać ale muszę takiego założyć aby tutaj podać. Umówimy się na jutro ok?. A może Ty masz takiego meila ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś ok, poczekam do jutra, odezwe sie po poludniu jakby co . . dzieki, dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok. Tylko nie zapomnij ! Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haaha, kto jak kto ale ja nie zapominam.. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i wielki hooj z tego będzie, jedno nie napisze ani drugie nie odpisze, wasze wypociny gòwno warte, każdy czeka aż to ten ktoś inny coś inicjuje i zabawia tego drugiego, szczególnie nudne są stare panny, bleeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu autorka. No rzeczywiscie, z moich ostatnich doswiadczen tu dostrzegam, ze ludzie sie odzywaja, jak czegos chca. Zeby jechac na ich wieczor panienski, na ich slub, na ich urodziny itp. Jestem pewna, ze gdyby te same kolezanki mieszkaly w nowym miescie, to czulyby sie tak jak ja teraz, ale nie maja w sobie na tyle empatii, zeby odezwac sie do mnie czesciej niz im jest wygodnie. Pisze to zakladajac, ze mnie lubia i ogolnie chca utrzymac jakis tam kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale nie zgadzam sie z tym, ze ludzie z wiekiem maja mniej znajomych, mysle ze to bardziej kwestia tego, ze maja juz stala grupe znajomych, np ze studiow, i nie zalezy im, zeby poszerzac ten krag. Spedzac czas w domu, ok, ale lubie towarzystwo innych kobiet, wyskoczyc gdzies czasem, miec do kogo zadzwonic, jak facet cie wkurzy, czy nawet pogadac o tym, jaki jest super .Nie mozna zyc tylko praca i domem (w moim przypadku). Pomijajac juz kwestie czysto egoistyczne, typu sylwester czy inne okazje, ktore smetnie jest spedzac we dwojke, chociaz nie tez moze byc super, chodzi raczej o brak wyboru, zeby spedzic go inaczej niz we dwojke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie jeszcze mloda jestes. pozyjesz to sie sama przekonasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pan z mailem przepadl.. no ale to ja mialam nie zapomniec he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Czekałem do popołudnia. Pisałaś że dopiero wtedy będziesz i już pofaję kontakt gosc.gosc@interia.pl pozdrawiam i czekam na maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś ten mail wydaje mi sie znajomy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi tez podawal tego maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak podawałem kiedyś ale jakoś nie udało się nawiązać kontaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha koles podaje maila a naiwne dziewczynki wierza ze nawiaze z nimi blizsza znajomosc :D jedna wielka sciema , facet nie jest godny zainteresowania, jest przede wszystkim nie slowny! to jak mozna komus takiemu zaufac . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×