Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy to normalne?

Polecane posty

Gość gość

Mój synek jak miał 9-11 miesięcy to pięknie robił papa, kosi kosi i inne takie zabawy. Od tygodnia jakby wszystko zapomniał i umie dużo mniej. Czy to może być związane z nauką chodzenia? Przyznam szczerze, że naczytałam się trochę pesymistycznych rzeczy i teraz się martwoę (nie chciałam tego robić, ale nie mogłam się powstrzymać). Poza tym jest kontaktowy, wesoły, pokazuje paluszkiem na wszystko, coś tam sobie gaworzy. Czy miałyście tak że dziecko zapomniało coś co umiało? Czy to wróci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro czytałaś cokolwiek, to powinas już wiedzieć że jak dziecko zaczyna chodzić, to trochę odstawia na bok inne umiejętności, pot to wszystko wraca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak to jest normalne. Moje dzieci tez tak mialy. Nie martw sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A na długo zapomniały te umiejętności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to roznie bywa. Jakie wy nadgorliwe jestescie. Wiadomo ze to malutki czlowiek ciekawa jestem czy ty masz taka podzielna uwage zeby jednoczesnie uczyc sie na pamiec 10 wierszy. Nie poplataloby ci sie? Jedynym czlowiekiem na ziemi ktory ogarnial dwie rzeczy na raz byl napoleon bonaparte ale chyba jeszcze ty co?;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytsm poważnie bo się martwię. Możecie napisać przykładowo jak u Was było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajcie jakieś przykłady. Będę wdzięczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadgorliwa babo! Tak tak jest dobrze ci ktos napisal. Nie przesadzaj to jest normalne a nadgorliwa babo jak potrzebujesz potwierdzenia to idz di lekarza moze ma jakis mlot i ci w ten pusty leb obuchem walnie to moze zrozumiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I po co ta krytyka? To moje pierwsze dziecko, nie mam doświadczenia i porównania. Poprosiłam grzecznie żeby ktoś napisał jak to było u niego i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To normalne, synkowie tak mają, za mało krwi żeby jednocześnie aktywować ciało i mózg. U męża chyba to nieraz widziałaś, więc o co ci chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skrzywdzisz dziecko takimi analizami i porownywaniem. Juz dostalas odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale prosiłam żeby ktoś napisał jak to wyglądało u niego i ile trwalo mniej więcej. To takie trudne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×