Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kobieta która siedzi na utrzymaniu męża to zwykły len i nierob

Polecane posty

Gość gość

Zazwyczaj takie kobiety albo są leniwe tak więc i w domu będzie syf, albo aspoleczna z niskim poczuciem własnej wartości. Jak można zebrać u faceta na tampony? Mężczyźni też nie szanują takich kobiet, mają je do seksu i sprzątania i uslugiwania. Profesjonalna k***a więcej zarabia a te siedzą i dają d**y za miskę zupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie masz pojęcia co to szacunek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i co w zwiazku z tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pix xel
Co cb to obchodzi. Znajdź sobie taką przynieś wynies pozamiataj i obciagnij i juz :D a super zadbaną kochankę możesz mieć na boku :D Spoks rozumiem kiedy są malutkie dzieci ale takie w wieku przedszkolnym to powinny do przedszkola iść a baba do roboty ale jak nic nie potrafi to gdzie facet ma ja wysłać. Tylko obciachu narobi.:D dlatego większość tłuomików w chacie siedzi bo nie ma dla nich pracy tak jak dla ferdka kiepskiego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj ja pracowalam i co jeszcze mialam d**y dawac ,sprzatac pomywac żeby on zadnych obowiazkow juz w domu nie mial, przyjezdzal po pracy i we fotelu z jajkami siedzial a ja na ryj padalam i zero szacunku ,milosc jak holera mam na was wyj****e h....je.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobnik ktory zaklada takie tematy to zwykly len i nierob A do tego kipiacy z nienawisci do ludzi i do swiata: nikt.hejter malutki czlowieczek wystajacy centymetr ponad plytki podlogowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze mi z tym jako kobiecie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj maz dobrze zarabia i nie chce zebym sie przemeczala praca, nawet pania sprzatajaca zatrudnil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×