Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Kredyt konsolidacyjny kto mi odpowie

Polecane posty

Gość gość

Powiedzcie mi jak to jest . tata za życia wziął kredyt konsolidacyjny na 16 tysięcy złotych mimo że długu miał około kilku. PODEJRZEWAM że pani skutecznie go zakręcila w banku a ze tata starej daty pewnie podpisał . no nieważne. tata zmarł dwa lata temu splacal go ale po smierci troche to stanelo ...kredyt nie ubezpieczony i musimy splacac no to tez nieważne narazie . Chodzi o to co stało się z reszta pieniędzy ? JEŚLI kredytów miał ok 4-5 tysięcy konsolidacyjny 16... gdzie reszta ? Przed śmiercią dostal raz 1000zl do domu podejrzewam ze to z kredytu .ale gdzie reszta ? Nie miał większej gotówki żadnej . odsetki rosły .. ja tego nie rozumiem . WYTŁUMACZY ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzi i o to ze przy takim kredycie dostaje się pieniądze do ręki czy oni sami pokrywają ? Coś mi się nie zgadza. Splacal z emerytury zawsze w terminie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli długu miał kilka tysiecy, a konsolidacyjny wziął na 16, to resztę musiał dostać na konto, albo do ręki. No chyba, że namówili go na jakieś fundusze lub lokaty za resztę. A może nie miał tylko kilku tys długu, skoro wziął aż tyle? Może długi poza bankami, po kolegach itp. A dotarliście może do umowy tego kredytu? W niej wszystko powinno być opisane. Jako spadkobiercy macie też prawo wystą pić do banku po jej duplikat. Tam powinno być jasno, np. 5000 na słate w banku x 2000 spłata w banku y 5000 na konto nr lub wypłata gotówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za odp. MIAŁ jeszcze kredyt w para banku który był ubezpieczony i po śmierci ojca został anulowany. Kredyty brał tylko w tym banku skąd mial konsolidacyjny nie było więcej długów . A teraz ciągają po sądach i każą splacac. Na konto nie dostał . W domu taka gotówką nie operowal w skarpecie raczej też nie trzymał :D bo chyba byśmy znaleźli przez tyle czasu . Nie mam pojęcia co z resztą. POZA tym na koncie emerytalnym zostało prawie tysiąc złotych oni zamiast wziąć to na poczet długu konto zawiesili i sobie te pieniądze tam "wisza" ... a odsetki nam rosły przez te kilka lat. NARAZIE sprawa jest zawieszona sadownie. TATA ślą o znał się nawartośc****eniądza o denominacji i często mu się myliło wiec mniemam ze biorąc taki kredyt tez musiały mu się pomylić zera .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość looi
ja Ci powiem, ze czasami lepiej jest wziąc pożyczkę w https://kredytok.pl/ i spłacić nią zobowiązania. Taka jedna rata będzie zdecydowanie lżejsza niż kilka innych... czasami te kredyty konsolidacyjne nie idą w parze z oszczędnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×