Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ciąża przy gumkach. Mąż obrazony myśli ze zdradzilam !

Polecane posty

Gość gość

Wpadliśmy przy gumkach, nigdy nie pękła... jak to sie wogole stalo ?? nie wiem... mąż chodzi naburmuszony, bo mowi ze to niemozliwe. sprawdził mi facebooka i telefon, mysli ze go zdradzam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedz mu: "Możesz zrobić badania genetyczne. Wolna droga. Ja nie mam nic do ukrycia"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co używałaś gum po regeneracji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja teraz właśnie myśle żeby sobie założyć spiralę bo właśnie obawiam się tego że jak ja wpadę z moim narzeczonym to stwietdzi to samo co twój autorko :) znam swojego na tyle że by mi tak samo jak twój nie uwierzył co napewno musi boleć , jak by mi się zdarzyła taka wpadaka to chyba swojemu bym powiedziała krótko- rób i myśl sobie co chcesz ! Ale to nasze dziecko ! Stało się , możemy zrobić badania ! Po badaniach nie wiem jak długo by mój narzeczony musiał by to za to wszystko odpokutować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Wpadliśmy przy gumkach, nigdy nie pękła... jak to sie wogole stalo ?? nie wiem... mąż chodzi naburmuszony, bo mowi ze to niemozliwe. sprawdził mi facebooka i telefon, mysli ze go zdradzam smutas.gif x Normalnie. Albo miałaś owulacje w inny dzień niż myślałaś, albo mąż ma dużo śluzu tzw prospermy i się smyrnął gdzieś w okolicach sromu i tyle. Możesz mężowi powiedzieć, że piękne córki z takich wpadek się rodzą. Mam taką jedną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha, jeszcze jedno. Dziecko w pierwszych dobach po urodzeniu przeważnie jest bardzo podobne do ojca, lub kogoś z jego najbliższej rodziny. Czasem, aż tak bardzo, że tatuś nie da rady się go wyprzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko Twój mąż jest dorosłym facetem a nie wie,że nie ma stuprocentowej antykoncepcji? ciąża przy gumkach jest jak najbardziej możliwa, moja koleżanka tak miała .macie już dzieci ?że mąż taki obrażony bo nie chce kolejnego dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, mamy jedno. Od zawsze gumkami się zabezpieczamy, pierwsze dziecko planowane , dlatego on taki pewny że to niemozliwe. Mówilam mi, że tak się widocznie zdarzyło, tym bardziej ze seks uprawiamy często a nie od święta. I że najwyżej badania będzie robil. A on cały czas chodzi nieswój, naburmuszony. Cięzko mi, bo oczzekiwałam wsparcia a tu zamiast tego oskarżenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gumki mogłyby stare, nieszczelne lub mieć uszkodzenie mechaniczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym zrozumiała postawę męża gdybyście mieli troje lub czworo dzieci!! ale jedno?? To on nie chciał mieć w ogóle drugiego dziecka ?ile wasze dziecko ma lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziecko ma rok i 2 miesiące. Chciał miec ale zz wieksza roznica wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja właśnie zaszłam w planowaną ciążę gdy nasz synek miał 14 miesięcy. Chcieliśmy mieć z dwuletnią różnicą,żeby dzieci mieli wspólny język.Mam o 2 lata młodszego brata i jest to dobra różnica wieku. Odchowacie i będzie super. Może twój mąż myślał że niedługo do roboty wrócisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz co - jakby mi facet zarzucił zdradę, to ja bym była obrażona, i to bardzo. na "naburmuszeniu" na pewno by się nie skończyło, bo bym zrobiła taką awanturę, że hej :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może dziad myśli nad tym że zdecydujesz sie na aborcje? Hamisko,zrobił ci dziecko i obrażony że zaszłaś. Ale chój z niego.Co jak co-ale obrażać sie na to,że żona w ciąży? Chore!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie to najbardziej boli , ze mnie oskarza o zdrade.. nie spodziewalam sie tego po nim :( A co do pracy to juz wrocilam, synkiem zajmuje sie moja mama, ale bede szla pewnie na zwolnienie za jakis czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To szybko pogonił cie do pracy .I na to jest też zły-że dopiero co wróciłaś do pracy po macierzyńskim,a tu znowu ciąża.Powiedz mu "Wiesz,ja teraz zaczęłam sie cieszyć że będziemy mieli drugie dziecko!Będzie znowu macierzyńskie no i dostaniemy 500+ a synek będzie miał rodzeństwo"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli wypiera sie własnego dziecka? NO PIĘKNIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maz stwierdzil ze bez testu sie nie obejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W małzeństwie jest domniemanie ojcostwa wiec może Ci skoczyć. Zrób ten test po urodzeniu, już sam fakt że się spokojnie zgodzisz, świadczy o tym, ze nie masz nic na sumieniu. To powinno go przekonać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i w związku z tym naburmuszeniem nie bedzie ciebie już posuwał.? Jest obrażony na ciebie to ty powinnaś na niego ze kupił gumy w jakimś kiosku zamiast w aptece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieraz zdarzalo mi sie (przed laty, jeszcze w PRL) ze kupione w kiosku RUCH prezerwatywy byly przedziurawione igla. To smieszne, ale przed uzyciem sprawdzalem je dokladnie (tak, jestem facetem). Czy to dzisiaj tez mozliwe - nie wiem. Duzo zalezy od sprzedawcy i jego pogladow o antykoncepcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczy ze podczas pieszczot czy tez stosunku uzywaliscie lubrykantow i gumka traci 'moc'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×