Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jerrywho

gdzie można poznać normalną kobietę?

Polecane posty

Witam Was, Gdzie mógłbym znaleźć normalną kobietę? Taką, co lubi czytać, ma coś ciekawego do powiedzenia ale i wysłucha, której życiowym celem nie jest objechanie całego świata lub przebalowanie całego życia. Te normalne, które znam, są wszystkie zajęte, a ja cudzego nie tykam. Te wolne z kolei są z lekka rzecz biorąc "niepełnowartościowe". Pracę mam taką, ze niewiele spędzam czasu z innymi osobami, a jeśli już to są to mężczyźni. Dodam, że mam już 43 latka i nawet w bibliotece szukałem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćdobrarada
w internecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzis nie ma juz normalnych kobiet. Same puszczalskie i feminazistki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozwiń temat "niepełnowartościowości"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćdobra
chociaz w sumie co lepsze to przebrane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Toś facet pojechał, zara cie dopadną tutejsze stare panny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na kafeterii, rzecz jasna! Albo zapisz się na jakieś studia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja myśle że najlepsza kobieta to nauczycielka bo bez wachania stawia pałe i piepszy 45 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jerrywho
Ze studiami będzie problem. Już mam 3 fakultety. A niepełnowartościowość to np. palą, kryptoalkoholiczki, szukające tylko sponsora do dobrej zabawy, wiecznie niezadowolone i zgorzkniałe, mające wydumane ego itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O mnie mówisz ? Kutafonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innej opcji nie ma
normalną kobietę? o czym Ty k*** piszesz? są tylko piękne i ew.inteligentne , ale normalne to już za dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem od Ciebie starszy i moje ostatnie poszukiwania trwały... 3 tygodnie :D. Nie rozumiem Twojego problemu. Akurat inteligentnych, oczytanych, samodzielnych lecz samotnych czterdziestolatek, jest "jak psów", do wyboru, do koloru :D. Większość ma już odchowane dzieci, które w nowym związku, przeszkadzać nie będą :). x No chyba, że jesteś kolejnym starym pacanem, szukającym chętnej na Ciebie dwudziestki :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:13 ale brzydko napisałeś :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapisz się do świadków jehowy tam pełno porządnych kobiet, szanujących męża i rodzine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Brzydko, bo zauważam inteligencję, oczytanie i samodzielność wielu samotnych czterdziestolatek :), x czy brzydko, bo uważam 43-latka, szukającego sobie dwudziestki na żonę, za starego capa vel pacana :P ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic złego w 43 latku szukającym 20 latke, nie widze problemu, stabilny partner z płodną partnerką, układ idealny z punktu widzenia selekcji naturalnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A więc mamy kolejnego STAREGO CAPA :P, któremu marzy się dwudziestoletnia księżniczka, o przymiotach dojrzałej kobiety :P. x Szkoda czasu na takiego durnego ramola :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w kosciele, na oazie itd, normalne fajne kobiety tam wlasnie bywaja : ) rodzinne, cieple, dobre, oddane, wierne, noe beda marudzic przy sprzataniu i gotowaniu ,.. poznasz po sandalach ortopedycznych i braku poczucia estetyki ,jak sam noe masz poczucia estetyki, kieruj sie intuicja ,powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Tylko w którym kościele, ten stary cap, wyhaczy chętną dwudziestkę :P ? x Oazy nie ruszaj, bo tam zawsze były fajne dziołszki, które takiego obleśnego pacana, utuliłyby najwyżej ścierą :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam na myśli ze czterdziestolatek jak psów. Reszta jak najbardziej ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W takim razie cofam ostatnie wypowiedzi :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Miałam", czyli to nie są słowa autora tematu :(. Przywracam więc ważność wcześniejszym wypowiedziom :D. x Ps. Swojej czterdziestki, nie zamieniłbym na żadną dwudziestkę :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie cofaj bo dobrze mówisz, jedyne jak psów do koloru, do wyboru zabrzmiało niefajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To piękne co piszesz, też bym chciała takiego dojrzałego mężczyznę. Pozdrawiam i życzę dużo szczęścia nieustająco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W filharmonii, w kościele, w działalności charytatywnej, w szkołach językowych, na kursie tańca..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na szlakach turystycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przystojnybielszczanin
w Bielsku-Białej nie poznasz, albo puszczalskie albo zryty beret albo jedno i drugie, normalne - ktoś tu dobrze napisał - w kościele itp. organizacjach kościelnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawi mnie jedno: gdy miałem 43 lata, to musiałem rękami i nogami :D bronić się przed związkiem z moją 24-letnią pracownicą. To była wspaniała dziewczyna :) i gdyby nie moja sytuacja, to może bym nad tym związkiem pomyślał :). Nigdy jednak nie uważałem takiej różnicy wieku za coś dobrego. Na tym forum, ciągle widzę tematy, jakiś niedorobionych ramoli, którzy uważają, że NALEŻY im się taka dwudziestka, jak psu buda. Czy oni nie widzą czym są, czy tylko są tak głupi, że te bzdury wypisują :( ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę tu wielu niedorobionych ramoli, że tak uczepię się sformułowania. Czy gdzieś wspomniałem o dwudziestolatce? Głodnemu chleb na myśli. Mi raczej chodzi o 35+. Zagadać potrafię, nie w tym rzecz. Chodzi mi o to, gdzie je można najczęściej spotkać bez ryzyka nadziania się na "trędowatą" Od kościoła trzymam się z daleka i nie potrzebuję służącej/gospodyni lecz partnerki do życia. Przyjaciela. Swoje dzieci już też odchowałem i teraz coś trzeba zrobić z resztą życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jerrywho dziś Jak zakładasz temat, to go sobie pilnuj :D. Inaczej możesz wyjść na to, na co przed chwilą wyszedłeś :D. Nieobecni głosu nie mają :P. x Wszędzie możesz ją spotkać. Ja, akurat dałem ogłoszenie, w którym chodziło mi o coś zupełnie innego i moja wspaniała :) wrzuciła komentarz, który mnie zainteresował. Potem wymiana słów przez neta, pierwsza rozmowa telefoniczna i jakoś od początku wiedziałem, że ta znajomość jest inna od wszystkich :). Potem pierwsze spotkanie, niepewność... i nagle oboje zrozumieliśmy coś, co dzisiaj jest dla nas zupełnie jasne :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×