Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zosia2574

Objawy ciąży po in vitro kontynuacja

Polecane posty

Gość gość Gonia2381
Majenka Nie mozesz myslec o innych tylko o was i nikogo nie zawiedziesz. Nie jestes jedyna na tym świecie ktora ma takie problemy wiec nie dołuj sie i wes sie w garsc przed toba testowanie a ty juz tak daleko do przodu. Pamiętaj ze na wszystko przyjdzie czas. Glowa do gory choc sama wiem ze jesli nie bedzie nam wychodzic to adopcja bez zastanowienia sie..:))) do 3 razy sztuka! Ale narazie te mysli odkladam na bok..:)) I ty tez...oboecaj mi to..;) A o nacieciu tak tak jestem za...:) Kinia Jak tam u ciebie jak mroziaczki i co z transferem????? Daj znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość Gonia2381 dziś to forum jest ogolnodostepna. Zmiatac to mozesz sobie podłogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Gonia2381
Gosc 8:39 Znajdz sobie inne forum i nie pisz pierdul bo napewno g***o wiwsz co my przechodzimy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Gonia2381
Majenka Bralas tez Puregon czy tylko sam Menopur? Niewiem czym to sie rozni ale przy drugim podejsciu mi doktor przepisala a przy pierwszym Puregonu niemialam Oby sie udalo to bede najszczesliwsza na świecie...:))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gonią od rana jak na skazaniu ale telefon milczy więc nadzieja powróciła, transfer ok 15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Gonia2381
Kinia Myslami jestem z tobą..:))) Badz dobrej mysli i nie stresuj sie choc wiem ze sie nie da ale choc spróbuj..;) Jeszcze troche zostalo czasu do 15 ale dacie rade. Powodzenia i oby wszystko bylo ok..:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Gonia2381
Majenks Jak tam u ciebie...kiedy testujesz...pewnie masz stresa jak cholera..;) Kurcze to jest takie wszystko niewiadome ze na sama mysl ze i ja zaraz bede czekac i łudzic sie nadzieja "tak lub nie"....to jest najgorsze..:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i tacy ludzie właśnie, bez wyczucia i taktu, empatii...wpieprzaja sie buciorami i gnębią psychicznie, kafeteria ma rózne tematyki a w każdej z nich ludzie odnajduja drugich z podobnymi zmartwieniami do siebie dzielac sie doświadczeniami itd..a taki któś...no nic..nasuwa sie pytanie, czy "ten któś"sam w zyciu jest może ponizany..żle traktowany w młoddych latach a tu i pewnie na innych forach wyżyć sie chce dokopujac drugiemu..... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KINIA.............. ;-) trzymamy kciuki :-**** Gonia wiesz, w pierwszym podejsciu miałam poprzedzone antykoncepcyjnymi tbltkami, a protokół z antagonista, tak sie nazywał, cetrotide oraz ..... a tego pierwszego niepamietam...miałam ten teraz nie jest juz z antagonistą ale równiez poprzedzony antykoncepc.tbtkami próbuje sobie przypomnieć gonapeptylbrałam, 2 dni 3 dnia dołączyłam fostimon a po 1wszym usg stwierdził że rosna dobrze i zmienił mi na fostimon na menopur /mensimor to samo a tańszy/,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość i przestań nam mydlić oczy ckliwymi słówkami pt "dzieci nie maja", bo gdyby nie rodzące kobiety dzieci nie było by wogóle, a my właśnie o to walczymy idiottttt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny już po biopsji (: jest 9 komórek jutro mają zadzwonić i powiedzieć ile się zapłodniło. Mam nadzieje ze jak najwiecej. Poprzednio pobrali mi 7 zapłodniło się 5 a zamroziły tylko dwie ): miałam hiperkę wiec trzeba było czekać. Ale teraz bardzo dobrze zareagowałam na leki i będzie można dać świerzynki (: a leki mam brać takie: frac**aryne od jutra, estrofem 2/1, encorton 2/2, progesteron 3/1 i już. Pozdrawiam Was dziewczyny (:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś mój 9 dpt. o ile dobrze licze: pon. transfer po 9 tej rano tak wiec- poniedziłek ten licze jako 1 dzien, potem wt, sr, czw, pt, sb, nd, pn i dzis wt 9 dpt dziewczyny co myslicie....?????? pleeeaaase :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Gonia2381
Majenka No to kazda z nas zaczynałą inaczej Ja mam od 2dc Menopur 150,Purogen150. Po pierwszym USG 6-7dc czyli poniedziałek-wtorek dostane kolejną dawke spulchniaczy...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KasiaŁódź to sliczny wynik :-) ja tez miałam 9 pobranych...choc myslalam ze więcej sie zapłodni i dotrwa a tu tylko 3 , dwa we mnie jeden na zimowisku... zycze Ci lepszych wyników :-) Kasia ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Goniu, masz racje, a zmienione masz leki bo pewnie lakarz wyciaga wnioski z poprzedniej stymulacji ile wyrosło, jakiej jakosci, jak pacjentka reagowała- i zmienia w nadzieji ze teraz bedzie lepiej :-) tak mysle sobie że to tak jest:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Gonia2381
Majenka Hm.....:) Trzymam kciuki kochana za.same..+++++++ Mysle ze zrobilabym jutro bete..:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Gonia2381
Majenka Tak jest jak piszesz doktor wyciaga wnioski z poprzedniej próby nie udanej. Widze ze przy drugiej próbie wprowadzaja Puregon KasiaŁodz To fajnie....:))) Oby wszystkie przetrwały tego wam życzę..:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia jak tam..... odezwij sie do nas, dzwonili, pojechałas? jesli tak to pewnie sobie słodko odpoczywasz, spisz :-) czekamy na twoj odzewik :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KasiaŁódź oj to fajny wiek, fajny :-) obydwoje :-) teraz bądź dobrej myśli. jak sie czujesz po puknkcji ?:-) przypomnij....to który twój raz? które in vitro...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje drogie koleżanki Dziś mój 9 dpt sie zaczął, przy aplikacji popoludniowej dawki progesteronu /dopochowego/ zauważyłam jak na pałeczce-pomagam pałeczka z luteiny- jest białe wiadomo ale z lekko różowym-brązowym. Piersi w dotyku już mniej tkliwe od rana tak, kilka razy poczułam ćmienie brzucha takie jak na @, taka fala mało, mało...więcej, mało...i cicho. i tak w pracy 2,3 a w domu też ze 2, a jak lezałam po podaniu utrogestu to w bok mi szedł lekki ból ale nic strasznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to było to zabrudzenie na paleczce.... zblizajaca się @ ..? zranic sie nie mogłam, robie delikatnie, codziennie tak samo tyle razy i ani razu nie miałam tak... dziewczyny im blizej tym chce to miec z glowy iść odwaznie, nawet kupic sikańca.. z drugiej strony, dziewczyny boje sie..... :-) buuuuu :-/ eehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
majeńka82 dziś to walczcie za swoje pieniądze. Nie i jeszcze raz nie dla refundacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczyny, na bieliznie a specjalnie zalozylam biała, widze wydzieline bezbarwna zabarwiona na bezowo..... miała tak któraś.... ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majenka ja tak miałam i w moim przypadku niestety był to zbliżający się @ Ja jestem po zabraliśmy dwa zarodki z tym że jeden bardzo slabiutki dr mówił żebym na bliźniaki nie liczyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a możesz mi powiedzieć dlaczego alkoholicy , narkomani, hazardzisci którzy nie płacili całe życie składek mają darmowe leczenie, darmowe terapię, dopłaty w dużych kwotach do wycieczek organizowanych z klubów aa. Osobiście mi to nie przeszkadza bo jeśli to pomaga tym chorym ludziom to niech to będzie. Nie wiem dlaczego tu jesteś skoro taki problem jak nas, ciebie nie dotyczy, dziękuj za to Bogu Jeżeli my płacimy całe życie składki to chcemy mieć pomoc od państwa w którym żyjemy i to nic dziwnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylvia 83
Majenka Jeśli transfer w poniedziałek to pierwszy dzień po transferze jest wtorek. I tak liczysz. Dnia transferu się nie liczy. Gonia Mam 34 lata. Miałam 4 punkcje. 4 stymulacje Gościu Nie bądź śmieszny. Twoje "Nie" dla Refundacji Nas tyle interesuje co zeszłoroczny śnieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak majenka ja tak mialam bedac juz w ciazy dlatego w 6 tyg polecialam do lekarza okazalo sie ze moglam sie zranic aplikatorem od luteiny polecili kupic lateksowe paluchy w aptece i aplikowac lek palcem i plamienia sie skonczyly nie zalamuj sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta wyzej to ja kajla18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×