Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Mimi7

Mechanik samochodowy

Polecane posty

Mogę polecić w Mechanika-Opole na Rodziewiczówny w Opolu. Kompleksowa i przemiła obsługa. Mąż nigdy nie ma czasu, żeby zająć się moim autem, a Panowie z ogromną cierpiwością zawsze mi ze wszystkim pomagają. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antek

Jak mi coś się dzieje z autem to jade do AVANTI w Kielcach - polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miron

Super mechanik w Chorzowie to www.mechanikchorzow.pl/ Solidny, rzetelny, z przyzwoitymi cenami no i zawsze odbieram samochód na czas, także o całosci mi pasuje, nie mam żadnych zastrzeżeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolanowosiejska

Mam swojego sprawdzonego mechanika na Woli www.mechaniksyreny14.pl bez dodatkowych kosztów i na każdy wymieniony element dostałam papier więc warsztat godny zaufania w moim mniemaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wszystkim osobom rozglądającym się za sprawdzonym warsztatem samochodowym w okolicach Szczecina polecam skontaktować się z www.carserwis.szczecin.pl Tam pracują świetni specjaliści, na których można w pełni polegać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artur

jesli chodzi o Poznan, to ja korzystam z Kazimieruka, dobrze sie wszystkim zajmują, firma godna polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzegorz
Dnia 13.08.2019 o 13:15, Gość Artur napisał:

jesli chodzi o Poznan, to ja korzystam z Kazimieruka, dobrze sie wszystkim zajmują, firma godna polecenia.

rowniez polecam, to profesjonalisci !: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Warto mieć kontakt do sprawdzonego serwisu samochodowego. Jeżeli rozglądacie się za czymś w okolicach Opola to polecam wam zajrzeć na stronę http://www.mechanika-opole.pl/ Tam pracują doświadczeni mechanicy, na których można polegać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam

Jak coś jest nie tak z rozrusznikiem lub alternatorem to w Zielonej Górze zgłoście się z tym do Zakładu Elektromechaniki Pojazdowej na Sikorskiego www.alternator24.pl/ Pełen profesjonalizm, usługi na najwyższym poziomie plus korzystne ceny.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krystian Bela

W Rzeszowie jest dobry fachura autoczesci.elblag.pl nie ma tłumów a naprawdę jest super, i nie skrobie po kieszeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swoje auto naprawiam w sprawdzonym serwisie ASO Bawaria Motors BMW na Czerniakowskiej w Warszawie. Dla mnie pewni mechanicy. Mam do nich pełne zaufanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My jeździmy do Auto Matraszek w Markach, najlepszy serwis jak dla mnie w całej okolicy. Przede wszystkim wszystko mogę u nich załatwić - przegląd, opony, bieżące naprawy, ubezpieczenie i auto spa. Jakość usług b. wysoka, ceny moim zdaniem korzystne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×